Eesti Veeremängude Liidu bowlingusektsiooni ametlik infoallikas

säilinud on 7 uudist aastast 2013

• Eesti seenioride meistrid

Jari 300 4 päeva Veskisilla saalis kestnud võistlus tõi hulgaliselt häid tulemusi. Võistluse teise 300 punktise mängu tegi finaalides Jari Hytönen.

Udo Meestest võttis meistritiitli Udo Sulp, kes näitas finaalides eelvoorule sarnast mängukindlust saades kogu võistluse keskmiseks 244,7 punkti. Teiseks tuli Jari Hytönen ja kolmanda koha saavutas Aare Noormaa.

Sigrid Naistest tuli meistriks Sigrid Reiman, teise koha pälvis Riina Lõhmus ja kolmanda Jane Mets.

Vaata tulemusi.

Lisatud - 12.12.2013.a.

• Seenioride Eesti MV

Udo 300 12.detsembril algasid Türil Eesti meistrivõistlused mängijatele, kel vanust üle 50 aasta. Eelvooru järel juhib võistlust Udo Sulp, kelle sooritust kaunistas ka 300 punktine mäng. Naistest on hetkel parim Sigrid Reiman. Finaal mängitakse pühapäeval 15. detsember.

Vaata täpsemat infot võistluse kohta.

• Haapsalu meistrivõistlused

Hooaja teine reitinguvõistlus toimus 23.november kuni 1.detsember Haapsalus.

Lisatud - 02.12.2013.a.

• EVML Klubide Karikas 2013-2014

Esimene osavõistlus toimus 17. novembril Al Mare Bowlingus.

• Parimad segajad

Segapaar 2013 võistluse võitsid Inara Ratnik - Alari Alviste. Teine koht Jelena Bugrova - Margo Meenisk ja kolmas Marika Lutter - Lembit Ehtla. Kokku osales võistlusel 22 segapaari.

Lisatud - 11.11.2013.a.

• Segapaari rekord

logo Esimene võistluspäev tõi kohe hulgaliselt segapaaride võistluse rekordeid, autoriks Sigrid ja Ülo Reiman. Nende 6 mängu tulemus on 2646 punkti (paari keskmine 220,5) ning ühe mängu tulemus 501 punkti (250,5). Kvalifikatsiooninormi on täitnud juba 4 paari. Eelvoorud jätkuvad 3. ja 9. novembril.

Lisatud - 02.11.2013.a.

• Segapaar 2013

logo Segapaaride võistlus on juba 4-ndat aastat suurim üle-eestiline bowlinguvõistlus osalevate Eesti naismängijate arvult. Sel aastal toimub võistlus 2.-10. november Türil Veskisilla bowlingus. Finaali pääsu tagab kvalifikatsiooninorm 2006 punkti.