Bowling

Uudised

Uus hooaeg tuleb paljude uuendustega

Uueks bowlinguhooajaks on valminud rida muudatusi ja täiendusi.

Esiteks, paika on pandud rahvuskoondiste moodustamise baasreeglid. Üha olulisemale kohale on kerkimas reiting ja üht-teist on reitingu väärtustamiseks veel edaspidigi plaanis.

Teiseks, neidsamu reitingureegleid on pisut täiendatud. Sportlaste võistlusklassides on suurimaks muudatuseks see, et teatud tasemele jõudes pole edaspidi enam võimalik madalamasse klassi langeda.

Loe edasi...

Bowlinguhooaeg sai läbi

2017/2018 bowlinguhooajale sai Estonian Openiga joon alla tõmmatud. Reitingu vaatevinklist kujunes seis põnevaks eelkõige meeste 3-nda ja 4-nda koha omavahelises heitluses. Seal jäi lõpuks suhteliselt napilt peale Carl Kinnunen klubikaaslase Ülari Lees-i ees (mõlemad Forselius). Teisele kohale platseerus Vallo Lees (Tartu, Forselius) ja esikoha võitis sel hooajal väga kindlalt valitsev Eesti meister Rasmus Parts (Pärnu, Perona). Esimese pealinlase leiame alles 5-ndalt reitingurealt (Jaare Pentus, Balti Bowling).

Eesti mängijad Czech Open'il

Mõni päev tagasi sai alguse Czech Open bowlinguvõistlus, kus juba mitmeid aastaid järjest on üles astunud ka Eesti bowlingumängijad.

Udo Sulp medalil ka Masters-finaalides

Viinis lõppenud Euroopa seenioride meistrivõistlused osutusid eestlastele vägagi edukaks. Lisaks juba varem teatatud paarismängu hõbedale sai Udo Sulp pronksi veel ka Masters-finaalides.