Eesti mängijad Czech Open'il

Mõni päev tagasi sai alguse Czech Open bowlinguvõistlus, kus juba mitmeid aastaid järjest on üles astunud ka Eesti bowlingumängijad.

Loe edasi...

Udo Sulp medalil ka Masters-finaalides

Viinis lõppenud Euroopa seenioride meistrivõistlused osutusid eestlastele vägagi edukaks. Lisaks juba varem teatatud paarismängu hõbedale sai Udo Sulp pronksi veel ka Masters-finaalides.

Eesti mehed said hakkama vägeva saavutusega

Seenioride EM-il Viinis sai eestlastest meespaar koosseisus Aare Noormaa ja Udo Sulp hakkama ülivõimsa saavutusega- paaride arvestuse B-vanuseklassis mängiti end hõbemedalile. Üksikuid medaleid on eestlased noppinud ka varasematelt tiitlivõistlustelt, aga võistkondlikult on see esimene selline saavutus.

Eesti koondis meeste seenioride EM-il

Meeste seenioride koondis murrab piike 1100 "saatusekaaslasega" Viinis, Austrias. Udo Sulp on alustanud väga korralikult ja ka paaride arvestuses mängiti koos Aare Noormaaga end üsna etteotsa. Ametlikud tulemused on hetkeseisuga küll veel avaldamata. Peale singlite arvestust on Udo oma vanuseklassis 192 mehe hulgas suurepärasel 12-ndal kohal. Udo vahetuid muljeid saab lugeda tema Facebooki lehelt

Eestist osalevad peale Aare ja Udo veel  Aivar Leinemann ja Raivo Vähi. Võistluspaarid lepiti kokku juba talvel. "Proovisime panna nii, et mingi võimalus oleks juhul kui kõigil hästi läheb" ütles Udo