MEHED NAISED TOP 3 kõrvalkategooriates
KOHT Võistleja nimi Klass KOHT Võistleja nimi Klass
1 Kert Truus A 1 Raili Vaarpuu A JUUNIOR Poisid JUUNIOR Tüdrukud
2 Jaare Pentus A 2 Eli Haga A KOHT Võistleja nimi KOHT Võistleja nimi
3 Raul Beekmann A 3 Moonika Tamson A 1 Karl Martin Veiderpass 1 Mariel Uibu
4 Udo Sulp A 4 Eha Neito B 2 Oskar Vares 2 Marite Isakar
5 Jaanek Talisainen A 5 Jane Iivonen B 3 Martin Moistus 3 Kaisa-Ly Lee
6 Jaanus Jaanimägi A 6 Riina Lõhmus B
7 Carl Kinnunen A 7 Kairika Kask A NOOR Poisid NOOR Tüdrukud
8 Hardi Dreier A 8 Sirie Luik B KOHT Võistleja nimi KOHT Võistleja nimi
9 Kaarel Jaanimägi B 9 Liina Rohi B 1 Carl Kinnunen 1 Mariel Uibu
10 Martin Ruuto C 10 Aire Saarm A 2 Simo Kree 2 Marite Isakar
11 Maarek Lee B 11 Eli Vainlo A 3 Karl Martin Veiderpass 3 Kaisa-Ly Lee
12 Sulev Pärn B 12 Riina Veiram A
13 Meelis Malva A 13 Sigrid Reiman B
14 Margo Meenisk A 14 Taimi Dreier B MEHED A-klass NAISED A-Klass
15 Marek Tammsoo A 15 Tiia Lige B KOHT Võistleja nimi KOHT Võistleja nimi
16 Aivar Leinemann A 16 Ruth Grünthal B 1 Kert Truus 1 Raili Vaarpuu
17 Viljar Mandri B 17 Piret Uibu B 2 Jaare Pentus 2 Eli Haga
18 Andres Nigol B 18 Triin Kiis A 3 Raul Beekmann 3 Moonika Tamson
19 Ivari Lige B 19 Lilian Sild B
20 Leho Matsi B 20 Kristiina Rozenthal B MEHED B-klass NAISED B-Klass
21 Jüri Ristimägi C 21 Sille Männiste B KOHT Võistleja nimi KOHT Võistleja nimi
22 Arvo Viiderfeld C 22 Natali Lorup B 1 Kaarel Jaanimägi 1 Eha Neito
23 Janek Raid B 23 Mariel Uibu B 2 Maarek Lee 2 Jane Iivonen
24 Lembit Luik C 24 Anu Õun B 3 Sulev Pärn 3 Riina Lõhmus
25 August Rozenthal B 25 Hannele Hagen B
26 Remo Toodo B 26 Anastassia Gorškova B MEHED C-klass
27 Raul Pärn C 27 Marite Isakar B KOHT Võistleja nimi
28 Gabriel Veide B 28 Kaisa-Ly Lee B 1 Martin Ruuto
29 Teet Ojamets C 2 Jüri Ristimägi
30 Priit Kolumbus B 3 Arvo Viiderfeld
31 Karl Martin Veiderpass C
32 Teet Vares B
33 Andrei Kree C
34 Tannar Talusaar C
35 Taimar Lank A
36 Toomas Vellemäe B
37 Raino Pobbol C
38 Harri Oltre C
39 Rene Kivi C
40 Harry Lind C
41 Jaanus Malm C
42 Gunnar Saar B
43 Aleksandr Kolosov B
44 Hannu Kinnunen C
45 Heikki Haljasmets B
46 Timo Vilumets B
47 Kristjan Leisner B
48 Aare Noormaa A
49 Gerry Inso C
50 Erki Jõgi C
51 Peeter Käsper C
52 Leivo Ulp B
53 Tõnis Reinula C
54 Andrus Henga C
55 Taavi Allsalu B
56 Väino Tomingas C
57 Oskar Vares B
58 Aivo Oja C
59 Roland Käsi C
60 Tarmo Kast C
61 Väino Kruusma C
62 Simo Kree C
63 Lauri Isakar C
64 Mart Rõuk C
65 Jaak Karu C
66 Sven Lubja C
67 Peeter Grünthal C
68 Martin Moistus C
69 Kristofer Saarm C
70 Margus Oks C
71 Otto Ermann C
72 Erik Papstel C
73 Ekke Aron Rõuk C
74 Brian Jansen C
75 Hendri Tohvre C
76 Kert Isakar C
77 Cristopher Ernits C
78 Rassel Toome C