MM-il USA-s on käimas triode mänguvoor

Eesti koondis jätkab mänge meeste maailmameistrivõistlustel USA-s. Väga millegagi endiselt kiidelda ei ole ja mehed jätkavad juba varem võetud kursil.

Ühes arvestuses on siiski meie käes üsna kindel esikoht. Nimelt koondise keskmises vanuses. Paraku selle eest sarnaselt seenioride võistlustega boonuspunkte ei jagata ja nii tuleb siiski leppida puhaste tulemustega.

Rääkisime Jaanus Jaanimägiga. Tema sõnade kohaselt tuntakse kohapeal kõige suuremat puudust heast treenerist, kes keerulistes oludes parimat lahendust aitaks leida. Nagu võistlus on näidanud, kosuvadki tuntud koondised esimesest ehmatusest üsna kiiresti ja edasi jätkatakse juba enam-vähem arvestatavate tulemustega. Jaanuse enda suurim komistuskivi olevat spare-mäng ja sinna kaob üüratu arv punkte. 

Rajatingimuste kohta peaks ilmekalt rääkima ka fakt, et hetkel esikohta hoidev Taipei mängija harrastab vana "helikopteri" stiili, mis nüüdseks suurvõistlustel muidu juba üsna haruldaseks muutunud. Parim soomlane Petteri Salonen on hetkel kuues, Osku Palermaa 15-s. Meie tiimi parim on hetkel 179-se keskmisega Jaanus Jaanimägi.

Meestel on mängida veel triode teine pool ja seejärel võiskondlik etteaste.  Masters-finaalidesse seekord asja ei ole ja mehed hakkavad pühapäeval kodu poole liikuma. Tulemusi näeb võistluste kodulehel

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee