Seenioride Eesti meistrivõistlused

Sel nädalavahetusel Tallinnas, Al Mare saalis peetud seenioride meistrivõistlustel osales 33 keskmisest suurema kogemusega bowlingusportlast. Võistluste peakorraldaja ning kohtuniku Rein Mölderi sõnul olid suurimaks  üllatuseks oodatust kõrgemad keskmised, arvestades üsna keerulist õliskeemi. Tundub, et "vanad kalad" ei murdu ka niisuguste karide ees. 

Meistriks meeste arvestuses krooniti taas kord lugematu arvu tiitlitega pärjatud tartlane Udo Sulp (Forselius), teise koha sai kahtlemata suurima üllatuse serveerinud Väino Tomingas ja kolmanda Arvi Nebokat Haapsalust. Udo edumaa jälitajate ees kujunes sedavõrd veenvaks, et mees oleks peaaegu võinud viimast sarja ka raja kõrvalt jälgida, Hõbemedalist Väino Tomingas käib harjutamas vähemalt 3 korda nädalas ja seetõttu pole mingi ime, et staaridele tihedat konkurentsi pakuti. 

Naiste seas nii suuri üllatusi ei serveeritud ja nii oli võidukas Riina Veiram (Forselius, Tartu), teine Ülle Ristimägi (Balti Bowling) ja kolmas Riina Lõhmus (Hobbybowling, Pärnu).

Saaliga kõige tihedamalt seotud perekond Reimanid otsustasid võõrustajatena seekord esikolmikusse mitte trügida ja reserveerisid endile 4-ndad kohad nii meeste kui naiste arvestuses. Ülo on suurde sporti peale pikemat pausi taas mürinaga naasnud ja nii võib tema poolt ka edaspidi teravamaid bowlingutorkeid oodata. Jääme põnevusega ootama. Järgmised seenioride meistrivõistlused peetakse kõigi eelduste kohaselt juba sügisel.

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee