Eesti mehed said hakkama vägeva saavutusega

Seenioride EM-il Viinis sai eestlastest meespaar koosseisus Aare Noormaa ja Udo Sulp hakkama ülivõimsa saavutusega- paaride arvestuse B-vanuseklassis mängiti end hõbemedalile. Üksikuid medaleid on eestlased noppinud ka varasematelt tiitlivõistlustelt, aga võistkondlikult on see esimene selline saavutus. 

"Olen mastersis mänginud 3 korda. Kaks korda võitnud (Nantis, Viinis) ja kord Haifas 5.Koht mida erakordselt pärjati Iisraeli BF poolt erilise medaliga. Duublis oleme koos Ants Katkosillaga saanud pronksi ja trios 6.koha. Mul endal veel individuaalne pronks", nii luges Udo ette oma senised saavutused, milllele äsja lisandus siis hõbemedal.

Udo ütles enda etteastet kommenteerides, et viimane, triode osa oli talle kõige raskem, aga kokkuvõttes võib seni siiski rahule jääda. Masters finaalidesse pääseb 6 paremat individuaalarvestuses.Tulemused ilmuvad võistluse kodulehele ülimalt visalt, aga loodetavasti saame meeste lõplikud kohad teada siiski enne nende kodulennujaama saabumist. Siis teavad toetajad lillesülemite suurust rehkendada.

Võistluse koduleht

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee