Pärnumaa MV 2020

Pärnumaa meistrivõistlused 2020 said läbi. Oli põrumisi, oli väga ilusaid etteasteid ja oli ka tõelist draamat ehk mõnepunktilisi väljajäämisi finalistideringist. Selles osas olid kõige valusamad näiteks valitseva Eesti meistri Jaare Pentuse mõned spare-vead vahevooru viimases sarjas, mis talle lõpuks finaalikoha maksid, vaatamata finaalipäeva muljetavaldavale ja kindlale stardile. Või näiteks  Kairika Kluusti split viimases ruudus, mis lausa esikohakaaluga oli.

Meistriteks krooniti seekord Carl Kinnunen Forselius Bowlingust ja Moonika Tamson Hobbybowlingust. Esikolmikusse mahtusid meeste hulgas veel Ülari ja Vallo Lees ning naistest Ülle Ristimägi ja Kairika Kluust. Kõiksugu eri kategooriate auhinnalaud oli nii pikk, et ainuüksi esikolmikute nimetamise täidaks mitu lehekülge. Väga positiivselt üllatasid finalistide hulka kerkinud Raino Pobbol Raplast ja Toomas Talviste Pärnust, kellele kihlveokontorites ehk ülemäära suuri panuseid poleks tehtud.

Pikemalt kirjutab sellest võistlusest Carl Kinnunen enda postituses.

Võitsid tugevamad nagu ikka, aga rajaolud olid ilmselt keskmisest keerulisemad. Lausa nii keerulised, et üks esikuuikusse mittemahtunud ja ennast emotsionaalselt üleskütnud veteransportlane lubas valjuhäälselt RaivoTamme EVML-i esindajana enda personaalsete vihavaenlaste nimekirja arvata. Tõotab tulla põnev jätk bowlinguhooajale...

Kõik tulemused on leitavad võistluse kodulehelt.

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee