EestiMV2020

Baltic Bowling selgitas 2020 meistrid

Traditsiooniliselt oleks Baltic Bowling oma meistrid selgitanud mai kuu algul, kuid eriolukorra tõttu lükati see edasi ning meistrid said välja selgitatud alles täna. See aga ei muutnud võistluse olemust ning võitlus tiitlile oli vägev.

Eelvoor peeti kahes vahetuses, kuigi juhtuma hakkas enamasti teises vahetuses. Peale teise vahetuse kahte eelvooru sarja tundus, et juhtuda võib üllatus, sest Raul Beekmann ei saanud oma mängu kohe käima ning korra võis tunduda, et mees jääb finaalist sel korral välja. Loomulikult seda ei juhtunud, sest sealt edasi suutis mees end kokku võtta ja näidata talle omast keskendumist ning täpsust.

Finaalring mängiti Round-Robin süsteemis.
Naiste tulises heitluses väljus võidukana Sigrid Reiman olles parem teiseks tulnud Eli Haga'st kõigest 12 punkti. Sigridile oli see 4. Baltic Bowlingu meistritiitel. Kolmandale kohale suruti Raili Vaarpuu, kes eelvoorus oli oma võimu näidanud, kuid finaalis päris "oma" mängu ei suutnud näidata. Neljanda koha mängis endale Jane Iivonen.

Ka meestel toimus omajagu vägev lahing, sest lõpuks jäid vahed imepisikesed. Kuigi Raul Beekmann mängis parimat keskmist (225,8), siis ei olnud tal õnne võidupunktidega ning nii tuli meistiks Jaare Pentus, kes noppis kõik võidud ning lõpuks edestas Raul'i kõigest 19 punktiga. Kolmandaks tuli Marek Tammsoo edestades neljandaks tulnud Gabriel Veide't 16 ja Meelis Malva't 19 punktiga. Kuigi eelvoorus näitas head minekut ka Kalvi Laasalu, siis finaalis mäng lagunes, ühtegi võidupunkti ei noppinud ning tasuks 6. koht.
Kogu võistluse tulemused leiab Baltic Bowling kodulehelt.

Ühtlasi oli Baltic Bowlingu meistrivõistlused viimaseks osavõistluseks nende läbi hooaja vältanud klubikarikale.
Selles arvestuses tulid esikolmikud järgnevad:
Mehed
Jaare Pentus
Raul Beekmann
Marek Tammsoo

Naised
Raili Vaarpuu
Eli Haga
Jane Iivonen

Kõik tulemused leitavad siit.

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee