Eesti MV'l nõutav COVID tõendi esitamine või kiirtesti tegemine

Viimaste valitsuse poolt kehtestatud piirangute tõttu on kõigil vähemalt 18 aastastel võistlema tulijail kohustus esitada COVID tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta. Samad reeglid kehtivad ka kõigile pealtvaatajaile.

Juhul kui Teil mingil põhjusel pole ühtki nõutud tõendi esitamise võimalust, siis on võimalik AMB saali tulles teha kohapeal antigeeni kiirtest. Antud testi tegemine on tasuline ning maksab 7 €. Testi tegemiseks varuge palun lisaaega 15-25 minutit. Täpsemat infomaterjali kasutatava antigeeni kiirtesti kohta saate lugeda siit.

Alla 18 aasta vanuselisel osalejal ei ole vajadust tõendit esitada ega testi teha.

Juhul kui antigeeni kiirtesti tulemus osutub positiivseks või pole esitada nõutud tõendit, siis kahjuks ei ole meil võimalik antud isikut saali lubada.

Väga suure tõenäosusega kehtivad kõik samad reeglid ka seenioride meistrivõistlustel, kuid sinnani on veel aega ja võimalikud on ka valitsuse poolt kehtestatavad uued piirangute reeglid.

Loodame kõigi mõistvale suhtumisele ning püsime terved.

Lisaks tuletame veel kord meelde, et uuest hooajast alates, seega ka Eesti MV, ei tohi pallidel enam olla tasakaaluauku. Täpsemalt on antud teemal räägitud varasemas postituses.

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee