Rapla parimad selleks korraks selgitatud

Möödunud nädalavahetus peeti Raplas kohalikud meistrivõistlused, otseloomulikult oli tegemist reitinguvõistlusega ja seetõttu olid oodatud osalema ka külalised teistest linnadest.

 Õlitusprofiil oli sellel korral korralik pähkel, seda tõestab ka asjaolu, et eelvoorudes alistas 1200 punkti piiri kõigest neli mängijat. Meeste hulgas oli finaali pääsemiseks tarvis visata 184,50 keskmist ja naiste hulgas 169,33 keskmist. Sellised tulemused olid kindlasti ka korraldajate jaoks oodatust madalamad.

Huvitav oli jälgida, kuidas võistluse arenedes mängijate tulemused paranesid. Otsustavates mängudes suutis meie esinumber Kert visata juba stabiilset 230-punktilist keskmist. Selliste tulemustega sellisel õlitusprofiilil ei jätnud kogenud mängumees teistele isegi võimalust mitte.

Kui meeste arvestuses olid kohamängud üpriski selged, siis naiste klassis kujunesid finaal ja pronksiheitlus väga tasavägiseks. Naiste finaalis edestas Riina Lõhmus kõigest kahe punktiga Moonika Tamsonit ning pronksiheitluses oli Liina Rohi kolme punktiga parem Raili Vaarpuust.

 

Meeste hulgas võitis Kert Truus, talle järgnesid Jaare Pentus ja Aare Noormaa. Naiste parim sellel korral oli Riina Lõhmus, kellele järgnesid Moonika Tamson ja Liina Rohi.... Huvitav, mida need Pärnu naised ja Tallinna mehed küll söövad???

Rapla meistriteks kuulutati Otto Ermann ja Raili Vaarpuu

 

Võistluse tulemused

 

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee