Võistluse info
uudised
ajakava
reglement
õlitusskeem A
õlitusskeem B
bowlingusaal

Tere tulemast Eesti meistrivõistlustele!
laupäev, 21.aprill 2007
Eesti meistrivõistlused on meile kindlasti olulisimaks proovikiviks oma sportliku võimekuse hindamisel ja sihtide seadmisel tulevikuks. Ühest küljest on tegu tähtsaima tiitlivõistlusega Maarjamaa pinnal,
teisalt aga justkui kontsentreeritud aastaaruandega Eesti bowlingu hetkeseisust.
Määravaks on siin saavutatavate keskmiste võistlustulemuste kõrval ka osalevate mängijate hulk ning eelkõige positiivsete-negatiivsete emotsioonide "bilanss" võistluse lõppedes. Rahul saame olla vaid siis, kui see bilanss tuleb positiivne nii pealtvaatajate kui osalejate poolt vaadatuna.
Loodetavasti aitavad ettevõetud muudatused objektiivse tulemuse saavutamisele suuresti kaasa. Just sellel eesmärgil oleme palunud kasutatavad õlitusskeemid ette valmistada selle ala vaieldamatul spetsialistil Sami Heinilä`l, oluliselt muutnud võistlusformaati ja tiitlitega väärtustanud klubidesisesed paaride-võistkondlikud koosseisud.

Soovin meile kõigile südikust ja tarmukust, et oma oskusi parimal võimalikul moel demonstreerida!

Kohtumiseni bowlingurajal ...
Raivo Tamm

 
Paarid ja võistkonnad
kolmapäev, 28.märts 2007
Sooviga teha võistlus huvitavamaks on Eesti meistrivõistlustele lisatud paaride ja võistkondade võistlus ning kasutusel kaks erinevat õliskeemi. Eelvoor koosneb 5+5 sarjast. Paaride paremusjärjestus selgitatakse 5 sarja summa põhjal õliprofiilil A ning võistkondlik õliprofiilil B.
 
Uus formaat
kolmapäev, 07.veebruar 2007
Võttes eeskujuks ETBF-i poolt tehtud muudatusi tiitlivõistluste finaalide Masters formaadis, kinnitas EVML-i bowlingusektsiooni juhatus uue Eesti meistrivõistluste formaadi : eelvoorud + 5 sarja vahevoor + matšid. Sellisel kujul on võistlust võimalik läbi viia ka väiksemas (näiteks 6 rajaga) saalis.
 
Lisaks ...

  ©2007 Eesti Veeremängude Liit