Paaride võistlusele
registreerunud |
Paaride koosseisud peidid laekunud klubide ametlikelt
meiliaadressidelt hiljemalt 13.mail kella 12-ks EVML e-mailile.
Klubi ei
pea teatama mängijate eelvooru aegasid.
|
N |
naised |
|
M |
mehed |
|
|
paar |
võistlejad |
|
paar |
võistlejad |
1 |
Tarvad |
Eha Neito |
1 |
Perona 1 |
Taimar Lank |
|
Brita Neito |
|
Raivo Tamm |
2 |
Viljandi 1 |
Terje Roosi |
2 |
Perona 2 |
Juhan Soekõrv |
|
Laine Roht |
|
Toomas Talviste |
3 |
Viljandi 2 |
Annely Ritson |
3 |
Rakvere 1 |
Leho Aros |
|
Elke Kütt |
|
Janno Vilberg |
4 |
Viljandi 3 |
Kristel Elmaste |
4 |
Rakvere 2 |
Alar Palmar |
|
Tiia Lige |
|
Jüri Ristimägi |
5 |
Forselius 1 |
Ellen Tohvri |
5 |
Perona 3 |
Janno Järvemets |
|
Kaire Avi-Kinnunen |
|
Riho Alliksoo |
6 |
Forselius 2 |
Riina Veiram |
6 |
Tarvad 1 |
Rannu Eimla |
|
Merje Mõtsar |
|
Mihkel Eimla |
7 |
Perona 1 |
Terje Tamm |
7 |
Tarvad 2 |
Jaanus Undrest |
|
Taimi Dreier |
|
Toomas Eimla |
8 |
Perona 2 |
Riina Celik |
8 |
Perona 4 |
Lauri Raadik |
|
Ülle Kangur |
|
Rasmu Parts |
9 |
Veskisilla |
Inara Ratnik |
9 |
Fun 1 |
Raul Beekmann |
|
Eve Valdmaa |
|
Rainer Rehe |
10 |
Baltic 1 |
Sigrid Västra |
10 |
Hansa 1 |
Janno Kannike |
|
Jelena Povaljuhhina |
|
Aivar Leinemann |
11 |
Baltic 2 |
Sigrid Reiman |
11 |
Hansa 2 |
Kert Truus |
|
Marika Lutter |
|
Tormi Soekõrv |
12 |
Rakvere |
Triin Lekko |
12 |
Hansa 3 |
Kristjan Leisner |
|
Kati Palmar |
|
Toomas Talts |
|
|
|
13 |
Hansa 4 |
Ants Katkosild |
|
|
|
Ville Pak |
|
|
|
14 |
Viljandi 1 |
Andres Mäemets |
|
|
|
Jari Hytonen |
|
|
|
15 |
Viljandi 2 |
Daniel Snegirjov |
|
|
|
|
Madis Timpson |
|
|
|
16 |
Viljandi 3 |
Villu Maamägi |
|
|
|
|
Vahur Roht |
|
|
|
17 |
Viljandi 4 |
Anmar Pihlak |
|
|
|
|
Romet Elmaste |
|
|
|
18 |
Viljandi 5 |
Gerry Inso |
|
|
|
|
Andres Nigol |
|
|
|
19 |
Viljandi 6 |
Ivari Lige |
|
|
|
|
Urmet Koval |
|
|
|
20 |
Viljandi 7 |
Remo Toodo |
|
|
|
|
Mikk Vahtramäe |
|
|
|
21 |
Veskisilla 4 |
Riivo Salla |
|
|
|
|
Aimur Raudsepp |
|
|
|
22 |
Veskisilla 1 |
Alari Alviste |
|
|
|
|
Lauri Alviste |
|
|
|
23 |
Veskisilla 2 |
Dan Sööl |
|
|
|
|
Madis Tamm |
|
|
|
24 |
Forselius 1 |
Priit Alep |
|
|
|
|
Margus Ong |
|
|
|
25 |
Forselius 2 |
Ülari Lees |
|
|
|
|
Vallo Lees |
|
|
|
26 |
Forselius 3 |
Janek Luukas |
|
|
|
|
Gunnar Saar |
|
|
|
27 |
Forselius 4 |
Ülo Reedi |
|
|
|
|
Vello Iir |
|
|
|
28 |
Forselius 5 |
Margus Lauk |
|
|
|
|
Tõnis Tamm |
|
|
|
29 |
Forselius 6 |
Hardi Dreier |
|
|
|
|
Udo Sulp |
|
|
|
30 |
Forselius 7 |
Hannu Kinnunen |
|
|
|
|
Aare Oltre |
|
|
|
31 |
Forselius 8 |
Jaak Karu |
|
|
|
|
Eke Nurm |
|
|
|
32 |
Perona 5 |
Martin Rotmeister |
|
|
|
|
Risto Hanson |
|
|
|
33 |
Rapla 1 |
Kalvi Laasalu |
|
|
|
|
Marek Tammsoo |
|
|
|
34 |
Rapla 2 |
Ojar Rohtla |
|
|
|
|
Peep Lepikult |
|
|
|
35 |
Rapla 3 |
Raino Pobbol |
|
|
|
|
Risto Ogga |
|
|
|
36 |
Haapsalu 1 |
Reimo Nebokat |
|
|
|
|
Arvi Nebokat |
|
|
|
37 |
Veskisilla 5 |
Jaan Kirsipuu |
|
|
|
|
Ergo Maasi |
|
|
|
38 |
Veskisilla 3 |
Vello Talviste |
|
|
|
|
Aivo Sion |
|
|
|
39 |
Hobby 1 |
Jaanus Jaanimäg |
|
|
|
|
Taavi Allsalu |
|
|
|
40 |
Hobby 2 |
Aare Lõhmus |
|
|
|
|
Ivar Tambre |
|
|
|
41 |
Baltic 1 |
Marko Mölder |
|
|
|
|
Heikki Haljasmets |
|
|
|
42 |
Baltic 2 |
Rein Mölder |
|
|
|
|
Gabriel Veide |
|
|
|
43 |
Fellin 1 |
Erki Ohkar |
|
|
|
|
Tarvo Hendrikson |
|
|
|
44 |
Fellin 2 |
Alar Lohk |
|
|
|
|
Rauno Pinsol |
|
|
|
45 |
Boonus |
Dmitri Vähk |
|
|
|
|
Harri Aaltonen |
info seisuga
14.05.2009 3:26
|