Eesti 300 klubi

 jrk nimi kuupäev võistlus sari
1 Magnar Bergmann 02.03.2002 Perona Maraton 1 1
2 Märt Raadik 23.03.2002 Perona Klubimaraton 2 24
3 Raul Beekmann 20.04.2002 Dialog Cup finaal 4
4 Raivo Tamm 12.06.2003 Perona paarismaraton öörobin 1 6
5 Jari Hytönen 18.01.2004 Renault Cup 3
6 Andres Mäemets 18.01.2004 Renault Cup 2
7 Magnar Bergmann 15.02.2004 Kuul Saali Talve-Robin eelvoor 1
8 Udo Sulp 30.04.2004 EBL Cup 2004 6
9 Rasmus Parts 22.05.2004 Eesti Meistrivõistlused 6
10 Udo Sulp 08.05.2005 Tartu meistrivõistlused 3
11 Udo Sulp 24.09.2005 Eesti Meistrite Karikas 5
12 Aivar Leinemann 19.06.2006 Jaanikäp 3
13 Kalle Roostik 14.10.2006 Rakvere Klubikarikas 2
14 Katrin Västra 25.10.2006 Tallink Open 4
15 Janno Kannike 03.11.2006 Individuaal Liiga 4.etapp 4
16 Kristjan Leisner 12.01.2007 Lohe Kapp 3.etapp 5
17 Jaak Vapper 01.03.2007 HobbyBowling Klubikarikas 4
18 Kert Truus 12.03.2007 Lohe Kapp 5.etapp 4
19 Heikki Haljasmets 12.03.2007 Lohe Kapp 5.etapp 3
20 Kalvi Laasalu 09.04.2007 Lohe Kapp 7.etapp 3
21 Kalle Roostik 16.06.2007 Lääne-Viru Meistrivõistlused 3
22 Janno Kannike 06.10.2007 Lohe Kapp, finaal 6
23 Janno Vilberg 19.11.2007 Rakvere Firmaliiga 5
24 Juhan Soekõrv 22.11.2007 Pärnu Firmaliiga 3
25 Risto Hanson 01.12.2007 Perona Klubikarikas 5
26 Ülari Lees 12.12.2007 Tartu Firmaliiga 3
27 Vallo Lees 11.02.2008 Viljandi Firmaliiga 2
28 Tormi Soekõrv 11.02.2008 Tallinna Liiga 5
29 Udo Sulp 24.02.2008 Tallinna Meistrivõistlused 1
30 Rasmus Parts 29.02.2008 Ind. Liiga 2008 kevad, 2.etapp 4
31 Vallo Lees 04.03.2008 Tartu Firmaliiga 1
32 Leho Aros 05.03.2008 Rakvere Klubikarikas 2
33 Mihkel Eimla 18.03.2008 Juunioride EM 6
34 Janno Kannike 21.03.2008 Krabi Open 4
35 Udo Sulp 11.04.2008 Ind. Liiga 2008 kevad, 5.etapp 3
36 Janno Kannike 19.04.2008 Tartu Meistrivõistlused 6
37 Aare Noormaa 26.04.2008 Tallinna Liiga 5
38 Raul Beekmann 18.05.2008 Eesti Meistrivõistlused 1
39 Udo Sulp 30.05.2008 Pärnu Open 1
40 Lauri Raadik 14.06.2008 Jaanikäp 1
41 Udo Sulp 11.09.2008 Eesti Meistrite Karikas 1
42 Kert Truus 08.10.2008 Lohe Kapp 13.etapp 5
43 Priit Alep 16.12.2008 Tartu Firmaliiga, finaal 1
44 Ülari Lees 25.01.2009 Forselius BC meistrivõistlused 5
45 Heikki Haljasmets 11.02.2009 Lohe Kapp 3.etapp 1
46 Silver Uibu 11.02.2009 Perona Klubikarikas, 2. etapp 4
47 Jari Hytönen 14.04.2009 Tallinna liiga, 15.voor 4
48 Silver Uibu 15.04.2009 Perona klubikarikas, 10.etapp 5
49 Vallo Lees 24.04.2009 Tartu meistrivõistlused 1
50 Kert Truus 25.04.2009 Tartu meistrivõistlused 4
51 Priit Alep 20.06.2009 Jaanikäp, finaal 2
52 Raul Beekmann 30.09.2009 Lohe Kapp 13.etapp 5
53 Aivar Leinemann 14.10.2009 Lohe Kapp 15.etapp 5
54 Margo Meenisk 11.11.2009 Lohe Kapp 16.etapp 5
55 Hardi Dreier 23.11.2009 Tartu firmaliiga 3.etapp 4
56 Andres Mäemets 17.12.2009 Christmas Dialog Cup 1
57 Vallo Lees 17.12.2009 Christmas Dialog Cup 5
58 Taavi Allsalu 19.02.2010 Tallinna meistrivõistlused 4
59 Kert Truus 08.03.2010 Tallinna Liiga, 7 voor 1
60 Ülari Lees 01.04.2010 Juunioride EM, Team Day 2 3
61 Kert Truus 04.04.2010 Juunioride EM, finaal 3
62 Hannu Kinnunen 29.05.2010 Tartu meistrivõistlused 5
63 Ülari Lees 29.05.2010 Tartu meistrivõistlused 6
64 Hannu Kinnunen 17.12.2010 Fellin Cup 2010 1
65 Aivar Leinemann 18.12.2010 Fellin Cup 2010 1
66 Taavi Allsalu 19.12.2010 Fellin Cup 2010 4
67 Viljar Mandri 09.04.2011 24h Puhast Bowlingut 16
68 Viljar Mandri 10.04.2011 24h Puhast Bowlingut 46
69 Vallo Lees 30.04.2011 Tartu meistrivõistlused 1
70 Vallo Lees 14.05.2011 Eesti meistrivõistlused 4
71 Kert Truus 17.06.2011 Meeste EM, team short oil 3
72 Tormi Soekõrv 11.07.2011 Pärnu Open Tervise eelvoor 6
73 Kert Truus 13.08.2011 Estonian Open 2
74 Udo Sulp 19.02.2012 Viljandi meistrivõistlused 6
75 Jaanus Jaanimägi 11.03.2012 Hobbybowling, klubikarika 11.etapp 1
76 Kert Truus 30.10.2012 Tallinna Liiga, 2 voor 3
77 Priit Alep 26.11.2012 Tartu firmaliiga 4
78 Hannu Kinnunen 10.04.2013 F-Cup 13.etapp 4
79 Priit Alep 25.04.2013 Tartu meistrivõistlused 4
80 Raul Beekmann 28.04.2013 Tartu meistrivõistlused 3
81 Lauri Alviste 05.05.2013 Veskisilla Klubikarika 2.etapp 3
82 Aivar Leinemann 07.05.2013 Tallinna Liiga, 14 voor 5
83 Raul Beekmann 07.07.2013 Czech Open, finaalid 1
84 Margus Ong 16.07.2013 F-Cup, 9. etapp 1
85 Hannu Kinnunen 10.12.2013 F-Cup, 10.etapp 2
86 Udo Sulp 14.12.2013 Eesti seenioride meistrivõistlused 4
87 Jari Hytönen 15.12.2013 Eesti seenioride meistrivõistlused 2
88 Peep Lepikult 18.03.2014 Baltic Bowlingu karikas, 7.etapp 1
89 Jaanus Jaanimägi 06.04.2014 EVML Cup 2014, 3.etapp 4
90 Udo Sulp 14.04.2014 Tartu Firmaliiga kevadetapp 4
91 Raul Beekmann 16.04.2014 Lohe Kapp 13.etapp 3
92 Udo Sulp 22.04.2014 F-Cup, 9.etapp 3
93 Udo Sulp 16.05.2014 Tartu meistrivõistlused 2
94 Alo Paumets 19.05.2014 Igamehe bowling, kevad 7.etapp 4
95 Raul Beekmann 25.10.2014 Pärnu reitingumaraton 14
96 Vallo Lees 11.01.2015 Näärikäp 2
97 Raul Beekmann 13.01.2015 Tallinna Liiga, 8 etapp 1
98 Vallo Lees 10.02.2015 F-Cup, 3.etapp 1
99 Vallo Lees 17.02.2015 F-Cup, 4.etapp 4
100 Kert Truus 25.03.2015 Lohekap, 13.etapp 3
101 Vallo Lees 07.04.2015 F-Cup 3
102 Jaare Pentus 25.07.2015 QubicaAMF Eesti valikvõistlus 4
103 Udo Sulp 29.03.2016 F-Cup, 7.etapp 5
104 Ülari Lees 07.08.2016 QubicaAMF Eesti valikvõistlus 1
105 Kert Truus 21.09.2016 LoheKapp, 1.etapp 3
106 Kert Truus 21.09.2016 LoheKapp, 1.etapp 6

"Eesti 300 klubis" on kirjas ainult võistlustel visatud tulemused. Arvesse lähevad võistlused, millel on olemas EVML-i võistlusmäärustele vastava reglement. Võistluse kohtunik peab 300 punktisest tulemusest EVML-i teavitama kirjalikult 7 päeva jooksul.

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee