Reiting 2017-2018, mehed

Eesti Veeremängude Liidu bowlingumängijate reiting hooajal 2017-2018, meeste arvestus.

Eesti Veeremängude Liidu bowlingumängijate reiting hooajal 2017-2018, meeste arvestus.

koond

A-võistlusklass (mängijad keskmisega 190 punkti ja rohkem)

koht  nimi12345summa
1 Rasmus Parts 90 70 200 80 200 640.0
2 Carl Kinnunen 120 60 160 60 60 460.0
3 Vallo Lees 150     100 120 370.0
4 Jaare Pentus   100 140 10 90 340.0
5 Ülari Lees 105     70 140 315.0
6 Marek Tammsoo 60 45 100 55 12 272.0
7 Meelis Malva 45 35 110 35 20 245.0
8 Hardi Dreier   25   50 160 235.0
9 Silver Uibu 75 50     110 225.0
10 Jaanek Talisainen   55 120 20 16 211.0
11 Jaanus Jaanimägi   40 90 8 70 208.0
12 Aare Noormaa   30   45 100 175.0
13 Udo Sulp   80   40 40 160.0
14 Taimar Lank 67.5     30 30 127.5
15 Andres Mäemets       25 80 105.0
16 Margo Meenisk   20   15 50 85.0
17 Kert Truus 82.5         82.5
18 Jari Hytonen 52.5 15   6   73.5
19 Kalvi Laasalu 37.5       10 47.5

B-võistlusklass (mängijad keskmisega 175 kuni 189,9 punkti)

koht  nimi12345summa
1 Gabriel Veide 105 15 140 25 200 485.0
2 Raul Beekmann   80 200 60 140 480.0
3 Priit Kolumbus 45 100 100 70 4 319.0
4 Remo Toodo 82.5 40 120 20 50 312.5
5 Jüri Ristimägi 30 20 90 55 90 285.0
6 Ivar Tambre   55 160   70 285.0
7 Andres Nigol 75 45 50   100 270.0
8 Maarek Lee 120 30   100   250.0
9 Raivo Tamm 150 35       185.0
10 Toomas Vellemäe     10   160 170.0
11 Heikki Haljasmets   60 110     170.0
12 Eero Rändla 52.5 4     110 166.5
13 Aivar Leinemann   50 40 35 40 165.0
14 Raivo Vähi 15     10 120 145.0
15 Teet Vares 67.5 25 12 8 30 142.5
16 Tauri Teevahi 22.5 5   80 20 127.5
17 Hannu Kinnunen 90 2 20 5 8 125.0
18 Viljar Mandri       40 80 120.0
19 Raino Pobbol     60 50 6 116.0
20 Priit Põldsamm 60 3 30     93.0
21 Ivari Lige 37.5 10   45   92.5
22 Marko Mölder     80     80.0
23 Toomas Talviste   70       70.0
24 Mart Rõuk     70     70.0
25 Timo Vilumets     8   60 68.0
26 Dan Sööl     16 6 12 24.0
27 Mikk Vahtramäe       30   30.0
28 Ain Aigro         16 16.0
29 Yuri Barkov       15   15.0
30 Tiit Valdaru 12         12.0
31 Kristjan Leisner         10 10.0
32 Ülo Reiman   8       8.0
33 Riho Alliksoo   6       6.0

C-võistlusklass (mängijad keskmisega alla 175 punkti)

koht  nimi12345summa
1 Taavi Allsalu 150 70 200 30 100 550.0
2 Erki Jõgi 75 80 40   160 355.0
3 Taavi Roossaar 30 5 140 100 80 355.0
4 Leho Matsi 67.5   30 60 140 297.5
5 Janek Raid   20 60 10 200 290.0
6 Gerry Inso 90 4 90 25 50 259.0
7 Eldar Salmanov     160 8 30 198.0
8 Raul Pärn 52.5     55 90 197.5
9 Jüri Lee   55 16 15 110 196.0
10 Teet Ojamets 105 8 70     183.0
11 Andrus Henga 15 100   50   165.0
12 Aleksandr Mistsenko     120 35   120.0
13 Gunnar Saar 82.5       70 152.5
14 Tannar Talusaar   30 50   60 140.0
15 Jaak Vapper         120 120.0
16 Siim Jakobs 120         120.0
17 Alari Teesaar   45   70   115.0
18 Dago Piil     110     110.0
19 Aleksandr Kolossov     100     100.0
20 Aare Lõhmus 37.5 40 20     97.5
21 Jukka Iivonen     80     80.0
22 Urmet Koval       80   80.0
23 Jaak Hunt 22.5 50       72.5
24 Jaak Karu   25     40 65.0
25 Even Grube 60         60.0
26 Tanel Künnapas   60       60.0
27 Andrei Karhu 45         45.0
28 Lauri Isakar       45   45.0
29 Meelis Ritson       40   40.0
30 Feliks Korkiainen       20 16 36.0
31 Joosep Talviste   15     20 35.0
32 Mati Juursalu   35       35.0
33 Sulev Pärn     12 5 12 29.0
34 Siim Henrik Saar   3   6 8 17.0
35 Tarvo Orav 9 6       15.0
36 Sven Lubja 12         12.0
37 Oskar Vares         10 10.0
38 Priit Õispuu   10       10.0
39 Sander Holberg 7.5         7.5
40 Ekke Aron Rõuk         6 6.0

1

Santa Cup 2017

Perona, Pärnu
25.11. - 03.12.2017

Võistluse ERS koef. 1,5

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Vallo Lees 150,0
2 Carl Kinnunen 120,0
3 Ülari Lees 105,0
4 Rasmus Parts 90,0
5 Kert Truus 82,5
6 Silver Uibu 75,0
7 Taimar Lank 67,5
8 Marek Tammsoo 60,0
9 Jari Hytonen 52,5
10 Meelis Malva 45,0
11 Kalvi Laasalu 37,5
12 - 30,0
13 - 22,5
14 - 15,0
15 - 12,0
16 - 9,0
17 - 7,5
18 - 6,0
19 - 4,5
20 - 3,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Raivo Tamm 150,0
2 Maarek Lee 120,0
3 Gabriel Veide 105,0
4 Hannu Kinnunen 90,0
5 Remo Toodo 82,5
6 Andres Nigol 75,0
7 Teet Vares 67,5
8 Priit Põldsamm 60,0
9 Eero Rändla 52,5
10 Priit Kolumbus 45,0
11 Ivari Lige 37,5
12 Jüri Ristimägi 30,0
13 Tauri Teevahi 22,5
14 Raivo Vähi 15,0
15 Tiit Valdaru 12,0
16 - 9,0
17 - 7,5
18 - 6,0
19 - 4,5
20 - 3,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Taavi Allsalu 150,0
2 Siim Jakobs 120,0
3 Teer Ojamets 105,0
4 Gerry Inso 90,0
5 Gunnar Saar 82,5
6 Erki Jõgi 75,0
7 Leho Matsi 67,5
8 Even Grube 60,0
9 Raul Pärn 52,5
10 Andrei Karhu 45,0
11 Aare Lõhmus 37,5
12 Taavi Roossaar 30,0
13 Jaak Hunt 22,5
14 Andrus Henga 15,0
15 Sven Lubja 12,0
16 Tarvo Orav 9,0
17 Sander Holberg 7,5
18 - 6,0
19 - 4,5
20 - 3,0

2

Pärnu Meistrivõistlused 2018

Perona, Pärnu
18.01. - 21.01.2018

Võistluse ERS koef. 1,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Jaare Pentus 100,0
2 Udo Sulp 80,0
3 Rasmus Parts 70,0
4 Carl Kinnunen 60,0
5 Jaanek Talisainen 55,0
6 Silver Uibu 50,0
7 Marek Tammsoo 45,0
8 Jaanus Jaanimägi 40,0
9 Meelis Malva 35,0
10 Aare Noormaa 30,0
11 Hardi Dreier 25,0
12 Margo Meenisk 20,0
13 Jari Hytonen 15,0
14 - 10,0
15 - 8,0
16 - 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Priit Kolumbus 100,0
2 Raul Beekmann 80,0
3 Toomas Talviste 70,0
4 Heikki Hajasmets 60,0
5 Ivar Tambre 55,0
6 Aivar Leinemann 50,0
7 Andres Nigol 45,0
8 Remo Toodo 40,0
9 Raivo Tamm 35,0
10 Maarek Lee 30,0
11 Teet Vares 25,0
12 Jüri Ristimägi 20,0
13 Gabriel Veide 15,0
14 Ivari Lige 10,0
15 Ülo Reiman 8,0
16 Riho Alliksoo 6,0
17 Tauri Teevahi 5,0
18 Eero Rändla 4,0
19 Priit Põldsamm 3,0
20 Hannu Kinnunen 2,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Andrus Henga 100,0
2 Erki Jõgi 80,0
3 Taavi Allsalu 70,0
4 Tanel Künnapas 60,0
5 Jüri Lee 55,0
6 Jaak Hunt 50,0
7 Alari Teesaar 45,0
8 Aare Lõhmus 40,0
9 Mati Juursalu 35,0
10 Tannar Talusaar 30,0
11 Jaak Karu 25,0
12 Janek Raid 20,0
13 Joosep Talviste 15,0
14 Priit Õispuu 10,0
15 Teet Ojamets 8,0
16 Tarvo Orav 6,0
17 Taavi Roossaar 5,0
18 Gerry Inso 4,0
19 Siim Henrik Saar 3,0
20 - 2,0

3

Tallinna Meistrivõistlused 2018

Al Mare Bowling, Tallinn 
16.02. - 18.02.2018

Võistluse ERS koef. 2,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Rasmus Parts 200,0
2 Carl Kinnunen 160,0
3 Jaare Pentus 140,0
4 Jaanek Talisainen 120,0
5 Meelis Malva 110,0
6 Marek Tammsoo 100,0
7 Jaanus Jaanimägi 90,0
8 - 80,0
9 - 70,0
10 - 60,0
11 - 50,0
12 - 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Raul Beekmann 200,0
2 Ivar Tambre 160,0
3 Gabriel Veide 140,0
4 Remo Toodo 120,0
5 Heikki Haljasmets 110,0
6 Priit Kolumbus 100,0
7 Jüri Ristimägi 90,0
8 Marko Mölder 80,0
9 Mart Rõuk 70,0
10 Raino Pobbol 60,0
11 Andres Nigol 50,0
12 Aivar Leinemann 40,0
13 Priit Põldsamm 30,0
14 Hannu Kinnunen 20,0
15 Dan Sööl 16,0
16 Teet Vares 12,0
17 Toomas Vellemäe 10,0
18 Timo Vilumets 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Taavi Allsalu 200,0
2 Eldar Salmanov 160,0
3 Taavi Roossaar 140,0
4 Aleksandr Mistsenko 120,0
5 Dago Piil 110,0
6 Aleksandr Kolossov 100,0
7 Gerry Inso 90,0
8 Jukka Iivonen 80,0
9 Teet Ojamets 70,0
10 Janek Raid 60,0
11 Tannar Talusaar 50,0
12 Erki Jõgi 40,0
13 Leho Matsi 30,0
14 Aare Lõhmus 20,0
15 Jüri Lee 16,0
16 Sulev Pärn 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

4

Viljandi Lahtised Meistrivõistlused 2018

Männimäe Bowling, Viljandi 
06.04. - 08.04.2018

Võistluse ERS koef. 1,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Vallo Lees 100,0
2 Rasmus Parts 80,0
3 Ülari Lees 70,0
4 Carl Kinnunen 60,0
5 Marek Tammsoo 55,0
6 Hardi Dreier 50,0
7 Aare Noormaa 45,0
8 Udo Sulp 40,0
9 Meelis Malva 35,0
10 Taimar Lank 30,0
11 Andres Mäemets 25,0
12 Jaanek Talisainen 20,0
13 Margo Meenisk 15,0
14 Jaare Pentus 10,0
15 Jaanus Jaanimägi 8,0
16 Jari Hytonen 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Maarek Lee 100,0
2 Tauri Teevahi 80,0
3 Priit Kolumbus 70,0
4 Raul Beekmann 60,0
5 Jüri Ristimägi 55,0
6 Raino Pobbol 50,0
7 Ivari Lige 45,0
8 Viljar Mandri 40,0
9 Aivar Leinemann 35,0
10 Mikk Vahtramäe 30,0
11 Gabriel Veide 25,0
12 Remo Toodo 20,0
13 Yuri Barkov 15,0
14 Raivo Vähi 10,0
15 Teet Vares 8,0
16 Dan Sööl 6,0
17 Hannu Kinnunen 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Taavi Roossaar 100,0
2 Urmet Koval 80,0
3 Alari Teesaar 70,0
4 Leho Matsi 60,0
5 Raul Pärn 55,0
6 Andrus Henga 50,0
7 Lauri Isakar 45,0
8 Meelis Ritson 40,0
9 Aleksandr Mistsenko 35,0
10 Taavi Allsalu 30,0
11 Gerry Inso 25,0
12 Feliks Korkiainen 20,0
13 Jüri Lee 15,0
14 Janek Raid 10,0
15 Eldar Salmanov 8,0
16 Siim Henrik Saar 6,0
17 Sulev Pärn 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

5

EESTI Meistrivõistlused 2018

Al Mare Bowling, Tallinn 
11.05. - 20.05.2018

Võistluse ERS koef. 2,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Rasmus Parts 200,0
2 Hardi Dreier 160,0
3 Ülari Lees 140,0
4 Vallo Lees 120,0
5 Silver Uibu 110,0
6 Aare Noormaa 100,0
7 Jaare Pentus 90,0
8 Andres Mäemets 80,0
9 Jaanus Jaanimägi 70,0
10 Carl Kinnunen 60,0
11 Margo Meenisk 50,0
12 Udo Sulp 40,0
13 Taimar Lank 30,0
14 Meelis Malva 20,0
15 Jaanek Talisainen 16,0
16 Marek Tammsoo 12,0
17 Kalvi Laasalu 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Gabriel Veide 200,0
2 Toomas Vellemäe 160,0
3 Raul Beekmann 140,0
4 Raivo Vähi 120,0
5 Eero Rändla 110,0
6 Andres Nigol 100,0
7 Jüri Ristimägi 90,0
8 Viljar Mandri 80,0
9 Ivar Tambre 70,0
10 Timo Vilumets 60,0
11 Remo Toodo 50,0
12 Aivar Leinemann 40,0
13 Teet Vares 30,0
14 Tauri Teevahi 20,0
15 Ain Aigro 16,0
16 Dan Sööl 12,0
17 Kristjan Leisner 10,0
18 Hannu Kinnunen 8,0
19 Raino Pobbol 6,0
20 Priit Kolumbus 4,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Janek Raid 200,0
2 Erki Jõgi 160,0
3 Leho Matsi 140,0
4 Jaak Vapper 120,0
5 Jüri Lee 110,0
6 Taavi Allsalu 100,0
7 Raul Pärn 90,0
8 Taavi Roossaar 80,0
9 Gunnar Saar 70,0
10 Tannar Talusaar 60,0
11 Gerry Inso 50,0
12 Jaak Karu 40,0
13 Eldar Salmanov 30,0
14 Joosep Talviste 20,0
15 Feliks Korkiainen 16,0
16 Sulev Pärn 12,0
17 Oskar Vares 10,0
18 Siim Henrik Saar 8,0
19 Ekke Aron Rõuk 6,0
20 - 4,0
 

A, B, C koondtabel

A, B, C koondtabel

koht  nimiKlass12345summa
1 Rasmus Parts A 90 70 200 80 200 640.0
2 Carl Kinnunen A 120 55 160 60 50 445.0
3 Vallo Lees A 150     100 120 370.0
4 Jaare Pentus A   100 140 2 90 332.0
5 Ülari Lees A 105     70 140 315.0
6 Silver Uibu A 75 45     110 230.0
7 Hardi Dreier A   5   50 160 215.0
8 Marek Tammsoo A 12 35 90 55   192.0
9 Gabriel Veide B 37.5   70   80 187.5
10 Raul Beekmann B   40 120 5 20 185.0
11 Jaanek Talisainen A   50 110 8   168.0
12 Aare Noormaa A   10   45 100 155.0
13 Meelis Malva A   20 100 30   150.0
14 Udo Sulp A   80   40 12 132.0
15 Taavi Allsalu C 67.5   50     117.5
16 Jaanus Jaanimägi A   30 12   60 102.0
17 Priit Kolumbus B   60 30 6   96.0
18 Ivar Tambre B   6 80     86.0
19 Andres Mäemets A       15 70 85.0
20 Remo Toodo B 22.5 2 60     84.5
21 Kert Truus A 82.5         82.5
22 Taimar Lank A 52.5     20 8 80.5
23 Maarek Lee B 45     25   70.0
24 Raivo Tamm B 60         60.0
25 Heikki Haljasmets B   15 40     55.0
26 Margo Meenisk A       3 40 43.0
27 Taavi Roossaar C       35   35.0
28 Toomas Vellemäe B         30 30.0
29 Hannu Kinnunen B 30         30.0
30 Toomas Talviste B   25       25.0
31 Jüri Ristimägi B     20     20.0
32 Andres Nigol B 6 3 6   4 19.0
33 Janek Raid C         16 16.0
34 Marko Mölder B     16     16.0
35 Siim Jakobs C 15         15.0
36 Raivo Vähi B         10 10.0
37 Mart Rõuk B     10     10.0
38 Tauri Teevahi B       10   10.0
39 Teet Ojamets C 9         9.0
40 Aivar Leinemann B   4 4     8.0
41 Andrus Henga C   8       8.0
42 Raino Pobbol B     8     8.0
43 Gerry Inso C 7.5         7.5
44 Eero Rändla B         6 6.0
45 Teet Vares B 4.5         4.5
46 Urmet Koval C       4   4.0
47 Jari Hytonen A 3         3.0
Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee