Laadin…

Eesti MV 2020

Live ülekanne igalt vahetuselt!
LIVE

Õliprofiilid avaldatud

Meistrivõistluste õliprofiilid on nüüd avaldatud! A profiil Pikkuseks on 40 jalga. Üldine õlikogus 23,68 ml. Täpsustava info saamiseks kliki siia. Eeldatavalt kasutatakse sel profiilil enamasti mati pinnaga tugevaid õlipalle. Tegemist on sport õliga, mille raskusastmeks märgitud keeruline.

2019 Eesti Meistrivõistlused

2019 aasta Eesti meistrid individuaalses, paaride ja võistkondade arvestuses selgitatakse 23. – 26. mail. Võistluse formaat on eelneva aastaga sama, kuid sisse on toodud kergeid parandusi. Suurimaks muudatuseks on ka kolmanda õlirofiili kasutusele võtt. Endiselt on ka eelmise hooaja reitingu parimatel soodustingimused. Online registreerumine avatakse 8. aprillil.

Võistkondade võitjad on selgunud

Võistkondlikud võitjad on selgunud ja nagu piltidelt näha jätkus ülevat meeleolu hoolimata pikast päevast ja õhtusest finaalist. Õnnitleme võitjaid! Naiskonnad: 1. Forselius Bowling (Kairika Kluust, Aire Saarm, Riina Veiram) 2. Baltic Bowling 1 (Maarja Alekand, Raili Vaarpuu, Sigrid Reiman) 3. Baltic Bowling 2 (Vaike Protten, Jane Iivonen, Sille Männiste) Meeskonnad: 1. Baltic Bowling 1 (Marek […]

Meeskondade finalistid selgunud!!!

Ka meeskondade finalistid on selgunud. Finaali piiriks meeskondadele jäi 191,70 keskmist. Finaalis lähevad omavahel vastamisi: Forselius Bowling 1 – Perona Bowling 1 Baltic Bowling 1 – BC Hansa Kuigi Forselius oli teistest peajagu üle, siis võib finaal tuua põnevaid lahendusi.

Elektrikatkestus 8-ndal vahetusel

Kaheksas vahetus sai paraku poole pealt lõpu elektrikatkestuse tõttu. Kuna rike oli piirkonnas üldisem ja selle kõrvaldamist lubati alles 2 tunni jooksul, siis olime sunnitud vahetuse pooleli jätma. Väikse erandina leidsid kõik mängijad omale sobiva uue vahetuse. Mängijatele jäetakse kirja juba mängitud esimene sari ning pooleli olnud sarja mängitud täis ruudud. Vastavad mängijad mängivad oma […]

Selle aasta meistrivõistlused on märgilise tähendusega.

2018. aastal tähistavad Eesti spordiorganisatsioonid ühiselt Eesti sünnipäeva, pühendades aasta jooksul korraldatavad Eesti meistrivõistlused Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva auks ning riputades erinevate alade parimatele sportlastele kaela ühtse Eesti Vabariik 100 erikujundusega Eesti meistrivõistluste medalid. Nii on ainukordne võimalus ka Eesti parimatel bowlingumängijatel saada kaela väga erilised medalid.