Reiting 2018-2019, mehed

Eesti Veeremängude Liidu bowlingumängijate reiting hooajal 2018-2019, meeste arvestus.

Eesti Veeremängude Liidu bowlingumängijate reiting hooajal 2018-2019, meeste arvestus.

koond

A-võistlusklass (mängijad keskmisega 190 punkti ja rohkem)

koht  nimiNarva
Sügis
Santa
Open
Pärnu
MV
Tallinn
MV
Põlva
Kevad
Eesti
MV
Pärnu
Open
AMFEstonian
Open
summa
1 Jaare Pentus 50 110 30 140 100 200       630.0
2 Carl Kinnunen 60 90 35 200 45 160       590.0
3 Raul Beekmann 70 120 70 160 50 120       590.0
4 Marek Tammsoo 80 160 100 70 70 110       590.0
5 Ülari Lees 100 200     20 70       390.0
6 Jaanus Jaanimägi   30 45 80 60 80       295.0
7 Vallo Lees   140 80   15 60       295.0
8 Aare Noormaa 45 50 15   40 140       290.0
9 Gabriel Veide 55 100 6 90 25 10       286.0
10 Meelis Malva   40 10 120   90       260.0
11 Udo Sulp     25 100 80 40       245.0
12 Aivar Leinemann     20 110   100       230.0
13 Rasmus Parts   80 60     50       190.0
14 Heikki Haljasmets   70     30 12       112.0
15 Hardi Dreier     40   55 16       111.0
16 Silver Uibu     55     30       85.0
17 Kalvi Laasalu   60 8     8       76.0
18 Taimar Lank     50     20       70.0
19 Jaanek Talisainen         35 6       41.0

B-võistlusklass (mängijad keskmisega 175 kuni 189,9 punkti)

koht  nimiNarva
Sügis
Santa
Open
Pärnu
MV
Tallinna
MV
Põlva
Kevad
Eesti
MV
Pärnu
Open
AMFEstonian
Open
summa
1 Margo Meenisk   160 100 200 55 200       715.0
2 Taavi Allsalu 80 200 45 140 80 110       655.0
3 Priit Kolumbus 100 120 70 110 70 40       510.0
4 Janek Raid   50 55 70   120       295.0
5 Teet Vares   110 40 100 35 2       287.0
6 Raivo Vähi 70 40 6 90 60 12       278.0
7 Ivari Lige         100 140       240.0
8 Raino Pobbol       120 30 90       240.0
9 Remo Toodo 60 35   45 80       220.0
10 Ain Aigro   80 8   50 60       198.0
11 Gunnar Saar 50 30 25   20 50       175.0
12 Toomas Vellemäe   70   80   20       170.0
13 Lembit Ehtla       160   6       166.0
14 Viljar Mandri           160       160.0
15 Andres Nigol   100 15   40         155.0
16 Kristjan Leisner   90 30     30       150.0
17 Mart Rõuk   140       8       148.0
18 Ivar Tambre           100       100.0
19 Toomas Talviste     80     10       90.0
20 Eero Rändla     10     70       80.0
21 Jüri Ristimägi 45 12 20     2       79.0
22 Maarek Lee       50   16       76.0
23 Raivo Tamm 60                 60.0
24 Riho Alliksoo     60             60.0
25 Yuri Barkov 55                 55.0
26 Taavi Roossaar     50             50.0
27 Aleksandr Mistsenko   16     25         41.0
28 Marko Mölder   20               20.0
29 Ülo Reiman           4       4.0

C-võistlusklass (mängijad keskmisega alla 175 punkti)

koht  nimiNarva
Sügis
Santa
Open
Pärnu
MV
Tallinna
MV
Põlva
Kevad
Eesti
MV
Pärnu
Open
AMFEstonian
Open
summa
1 Leho Matsi 100 160 60 140 60 160       680.0
2 Oskar Vares   200 20 100 100 60       480.0
3 Hannu Kinnunen 50 140 70   50 30       340.0
4 Timo Vilumets       200   120       320.0
5 Sulev Pärn   110   160 30 4       304.0
6 Erki Jõgi 55 80     70 90       295.0
7 August Rozenthal 40         200       240.0
8 Andrei Kree     100 80 45 12       237.0
9 Andrei Karhu 35   35     140       210.0
10 Sven Lubja   100 15 60 25 2       202.0
11 Aare Lõhmus     45   40 110       195.0
12 Tannar Talusaar   120   50           170.0
13 Gerry Inso   90 55     6       151.0
14 Joosep Talviste     40     100       140.0
15 Jaanus Malm     10 120   2       132.0
16 Teet Ojamets 30 60       40       130.0
17 Jaak Karu       110   2       112.0
18 Lembit Luik         80 10       90.0
19 Martin Ruuto       90           90.0
20 Jevgeni Tihhonov           80       80.0
21 Raul Pärn         30 50       80.0
22 Feliks Korkiainen 80                 80.0
23 Jaak Hunt     80             80.0
24 Siim Henrik Saar 20 50 4     2       76.0
25 Simo Kree           70       70.0
26 Jukka Iivonen       70           70.0
27 Aleksandr Kolosov 70                 70.0
28 Jüri Lee   70               70.0
29 Sergey Nikitin 60                 60.0
30 Andrus Henga         35 16       51.0
31 Ingmar Papstel     8 40   2       50.0
32 Mati Juursalu     50             50.0
33 Eldar Salmanov 45                 45.0
34 Kristofer Saarm     4 16 20         40.0
35 Ekke Aron Rõuk       30   2       32.0
36 Joosep Põder     30             30.0
37 Erik Papstel     5 20   2       27.0
38 Even Grube 25                 25.0
39 Tanel Künnapas     25             25.0
40 Jaak Vapper           20       20.0
41 Robin Miklas           8       8.0
42 Markus Põder     3             3.0
43 Peeter Grünthal           2       2.0

1

NARVA SÜGIS 2018

BomBey, Narva 
12.11. - 18.11.2018

Võistluse ERS koef. 1,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Ülari Lees 100,0
2 Marek Tammsoo 80,0
3 Raul Beekmann 70,0
4 Carl Kinnunen 60,0
5 Gabriel Veide 55,0
6 Jaare Pentus 50,0
7 Aare Noormaa 45,0
8 - 40,0
9 - 35,0
10 - 30,0
11 - 25,0
12 - 20,0
13 - 15,0
14 - 10,0
15 - 8,0
16 - 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Priit Kolumbus 100,0
2 Taavi Allsalu 80,0
3 Raivo Vähi 70,0
4 Raivo Tamm 60,0
5 Yuri Barkov 55,0
6 Gunnar Saar 50,0
7 Jüri Ristimägi 45,0
8 - 40,0
9 - 35,0
10 - 30,0
11 - 25,0
12 - 20,0
13 - 15,0
14 - 10,0
15 - 8,0
16 - 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Leho Matsi 100,0
2 Feliks Korkiainen 80,0
3 Aleksandr Kolosov 70,0
4 Sergey Nikitin 60,0
5 Erki Jõgi 55,0
6 Hannu Kinnunen 50,0
7 Eldar Salmanov 45,0
8 August Rozenthal 40,0
9 Andrei Karhu 35,0
10 Teet Ojamets 30,0
11 Even Grube 25,0
12 Siim Henrik Saar 20,0
13 - 15,0
14 - 10,0
15 - 8,0
16 - 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

2

SANTA OPEN 2018

AMB Akadeemia, Tallinn 
01.12. - 09.12.2018

Võistluse ERS koef. 2,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Ülari Lees 200,0
2 Marek Tammsoo 160,0
3 Vallo Lees 140,0
4 Raul Beekmann 120,0
5 Jaare Pentus 110,0
6 Gabriel Veide 100,0
7 Carl Kinnunen 90,0
8 Rasmus Parts 80,0
9 Heikki Haljasmets 70,0
10 Kalvi Laasalu 60,0
11 Aare Noormaa 50,0
12 Meelis Malva 40,0
13 Jaanus Jaanimägi 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Taavi Allsalu 200,0
2 Margo Meenisk 160,0
3 Mart Rõuk 140,0
4 Priit Kolumbus 120,0
5 Teet Vares 110,0
6 Andres Nigol 100,0
7 Kristjan Leisner 90,0
8 Ain Aigro 80,0
9 Toomas Vellemäe 70,0
10 Remo Toodo 60,0
11 Janek Raid 50,0
12 Raivo Vähi 40,0
13 Gunnar Saar 30,0
14 Marko Mölder 20,0
15 Aleksandr Mistsenko 16,0
16 Jüri Ristimägi 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Oskar Vares 200,0
2 Leho Matsi 160,0
3 Hannu Kinnunen 140,0
4 Tannar Talusaar 120,0
5 Sulev Pärn 110,0
6 Sven Lubja 100,0
7 Gerry Inso 90,0
8 Erki Jõgi 80,0
9 Jüri Lee 70,0
10 Teet Ojamets 60,0
11 Siim Henrik Saar 50,0
12 - 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

3

PÄRNU MV 2019

Perona Bowling, Pärnu 
17.01. - 20.01.2019

Võistluse ERS koef. 1,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Marek Tammsoo 100,0
2 Vallo Lees 80,0
3 Raul Beekmann 70,0
4 Rasmus Parts 60,0
5 Silver Uibu 55,0
6 Taimar Lank 50,0
7 Jaanus Jaanimägi 45,0
8 Hardi Dreier 40,0
9 Carl Kinnunen 35,0
10 Jaare Pentus 30,0
11 Udo Sulp 25,0
12 Aivar Leinemann 20,0
13 Aare Noormaa 15,0
14 Meelis Malva 10,0
15 Kalvi Laasalu 8,0
16 Gabriel Veide 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Margo Meenisk 100,0
2 Toomas Talviste 80,0
3 Priit Kolumbus 70,0
4 Riho Alliksoo 60,0
5 Janek Raid 55,0
6 Taavi Roossaar 50,0
7 Taavi Allsalu 45,0
8 Teet Vares 40,0
9 Remo Toodo 35,0
10 Kristjan Leisner 30,0
11 Gunnar Saar 25,0
12 Jüri Ristimägi 20,0
13 Andres Nigol 15,0
14 Eero Rändla 10,0
15 Ain Aigro 8,0
16 Raivo Vähi 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Andrei Kree 100,0
2 Jaak Hunt 80,0
3 Hannu Kinnunen 70,0
4 Leho Matsi 60,0
5 Gerry Inso 55,0
6 Mati Juursalu 50,0
7 Aare Lõhmus 45,0
8 Joosep Talviste 40,0
9 Andrei Karhu 35,0
10 Joosep Põder 30,0
11 Tanel Künnapas 25,0
12 Oskar Vares 20,0
13 Sven Lubja 15,0
14 Jaanus Malm 10,0
15 Ingmar Papstel 8,0
16 Erik Papstel 6,0
17 Siim Henrik Saar 5,0
18 Kristofer Saarm 4,0
19 Markus Põder 3,0
20 - 2,0

 

4

TALLINNA MV 2019

AMB Akadeemia, Tallinn 
15.01. - 17.01.2019

Võistluse ERS koef. 2,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Carl Kinnunen 200,0
2 Raul Beekmann 160,0
3 Jaare Pentus 140,0
4 Meelis Malva 120,0
5 Aivar Leinemann 110,0
6 Udo Sulp 100,0
7 Gabriel Veide 90,0
8 Jaanus Jaanimägi 80,0
9 Marek Tammsoo 70,0
10 - 60,0
11 - 50,0
12 - 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Timo Vilumets 200,0
2 Margo Meenisk 160,0
3 Lembit Ehtla 140,0
4 Taavi Allsalu 120,0
5 Raino Pobbol 110,0
6 Priit Kolumbus 100,0
7 Teet Vares 90,0
8 Raivo Vähi 80,0
9 Toomas Vellemäe 70,0
10 Janek Raid 60,0
11 Maarek Lee 50,0
12 - 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Sulev Pärn 200,0
2 Leho Matsi 160,0
3 Jaanus Malm 140,0
4 Jaak Karu 120,0
5 Oskar Vares 110,0
6 Martin Ruuto 100,0
7 Andrei Kree 90,0
8 Jukka Iivonen 80,0
9 Sven Lubja 70,0
10 Tannar Talusaar 60,0
11 Ingmar Papstel 50,0
12 Ekke Aron Rõuk 40,0
13 Erik Papstel 30,0
14 Kristofer Saarm 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

5

SB PÕLVA KEVAD 2019

Edu Bowling, Põlva 
12.04. - 14.04.2019

Võistluse ERS koef. 1,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Jaare Pentus 100,0
2 Udo Sulp 80,0
3 Marek Tammsoo 70,0
4 Jaanus Jaanimägi 60,0
5 Hardi Dreier 55,0
6 Raul Beekmann 50,0
7 Carl Kinnunen 45,0
8 Aare Noormaa 40,0
9 Jaanek Talisainen 35,0
10 Heikki Haljasmets 30,0
11 Gabriel Veide 25,0
12 Ülari Lees 20,0
13 Vallo Lees 15,0
14 - 10,0
15 - 8,0
16 - 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Ivari Lige 100,0
2 Taavi Allsalu 80,0
3 Priit Kolumbus 70,0
4 Raivo Vähi 60,0
5 Margo Meenisk 55,0
6 Ain Aigro 50,0
7 Remo Toodo 45,0
8 Andres Nigol 40,0
9 Teet Vares 35,0
10 Raino Pobbol 30,0
11 Aleksandr Mistsenko 25,0
12 Gunnar Saar 20,0
13 - 15,0
14 - 10,0
15 - 8,0
16 - 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Oskar Vares 100,0
2 Lembit Luik 80,0
3 Erki Jõgi 70,0
4 Leho Matsi 60,0
5 Raul Pärn 55,0
6 Hannu Kinnunen 50,0
7 Andrei Kree 45,0
8 Aare Lõhmus 40,0
9 Andrus Henga 35,0
10 Sulev Pärn 30,0
11 Sven Lubja 25,0
12 Kristofer Saarm 20,0
13 - 15,0
14 - 10,0
15 - 8,0
16 - 6,0
17 - 5,0
18 - 4,0
19 - 3,0
20 - 2,0

 

6

Eesti Meistrivõistlused 2019

AMB Akadeemia Bowling, Tallinn 
23.05. - 26.05.2019

Võistluse ERS koef. 2,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Jaare Pentus 200,0
2 Carl Kinnunen 160,0
3 Aare Noormaa 140,0
4 Raul Beekmann 120,0
5 Marek Tammsoo 110,0
6 Aivar Leinemann 100,0
7 Meelis Malva 90,0
8 Jaanus Jaanimägi 80,0
9 Ülari Lees 70,0
10 Vallo Lees 60,0
11 Rasmus Parts 50,0
12 Udo Sulp 40,0
13 Silver Uibu 30,0
14 Taimar Lank 20,0
15 Hardi Dreier 16,0
16 Heikki Haljasmets 12,0
17 Gabriel Veide 10,0
18 Kalvi Laasalu 8,0
19 Jaanek Talisanen 6,0
20 - 4,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Margo Meenisk 200,0
2 Viljar Mandri 160,0
3 Ivari Lige 140,0
4 Janek Raid 120,0
5 Taavi Allsalu 110,0
6 Ivar Tambre 100,0
7 Raino Pobbol 90,0
8 Remo Toodo 80,0
9 Eero Rändla 70,0
10 Ain Aigro 60,0
11 Gunnar Saar 50,0
12 Priit Kolumbus 40,0
13 Kristjan Leisner 30,0
14 Toomas Vellemäe 20,0
15 Maarek Lee 16,0
16 Raivo Vähi 12,0
17 Toomas Talviste 10,0
18 Mart Rõuk 8,0
19 Lembit Ehtla 6,0
20 Ülo Reiman 4,0
21 Teet Vares 2,0
22 Jüri Ristimägi 2,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 August Rozenthal 200,0
2 Leho Matsi 160,0
3 Andrei Karhu 140,0
4 Timo Vilumets 120,0
5 Aare Lõhmus 110,0
6 Joosep Talviste 100,0
7 Erki Jõgi 90,0
8 Jevgeni Tihhonov 80,0
9 Simo Kree 70,0
10 Oskar Vares 60,0
11 Raul Pärn 50,0
12 Teet Ojamets 40,0
13 Hannu Kinnunen 30,0
14 Jaak Vapper 20,0
15 Andrus Henga 16,0
16 Andrei Kree 12,0
17 Lembit Luik 10,0
18 Robin Miklas 8,0
19 Gerry Inso 6,0
20 Sulev Pärn 4,0
21 Sven Lubja 2,0
22 Jaanus Malm 2,0
23 Jaak Karu 2,0
24 Siim Henrik Saar 2,0
25 Ingmar Papstel 2,0
26 Ekke Aron Rõuk 2,0
27 Erik Papstel 2,0
28 Peeter Grünthal 2,0

 

7

Pärnu Open 2019

Perona Bowling, Pärnu 
06.06. - 16.06.2019

Võistluse ERS koef. 2,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1   200,0
2 - 160,0
3 - 140,0
4 - 120,0
5 - 110,0
6 - 100,0
7 - 90,0
8 - 80,0
9 - 70,0
10 - 60,0
11 - 50,0
12 - 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1   200,0
2 - 160,0
3 - 140,0
4 - 120,0
5 - 110,0
6 - 100,0
7 - 90,0
8 - 80,0
9 - 70,0
10 - 60,0
11 - 50,0
12 - 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1   200,0
2 - 160,0
3 - 140,0
4 - 120,0
5 - 110,0
6 - 100,0
7 - 90,0
8 - 80,0
9 - 70,0
10 - 60,0
11 - 50,0
12 - 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

8

AMF Valikvõistlus 2019

Edu Bowling, Põlva 
??.??. - ??.??.2019

Võistluse ERS koef. 2,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1   200,0
2 - 160,0
3 - 140,0
4 - 120,0
5 - 110,0
6 - 100,0
7 - 90,0
8 - 80,0
9 - 70,0
10 - 60,0
11 - 50,0
12 - 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1   200,0
2 - 160,0
3 - 140,0
4 - 120,0
5 - 110,0
6 - 100,0
7 - 90,0
8 - 80,0
9 - 70,0
10 - 60,0
11 - 50,0
12 - 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1   200,0
2 - 160,0
3 - 140,0
4 - 120,0
5 - 110,0
6 - 100,0
7 - 90,0
8 - 80,0
9 - 70,0
10 - 60,0
11 - 50,0
12 - 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

9

Brunswic Estonian Open 2019

AMB Akadeemia Bowling, Tallinn 
08.08. - 18.08.2019

Võistluse ERS koef. 2,0

mehed A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1   200,0
2 - 160,0
3 - 140,0
4 - 120,0
5 - 110,0
6 - 100,0
7 - 90,0
8 - 80,0
9 - 70,0
10 - 60,0
11 - 50,0
12 - 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1   200,0
2 - 160,0
3 - 140,0
4 - 120,0
5 - 110,0
6 - 100,0
7 - 90,0
8 - 80,0
9 - 70,0
10 - 60,0
11 - 50,0
12 - 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

mehed C-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1   200,0
2 - 160,0
3 - 140,0
4 - 120,0
5 - 110,0
6 - 100,0
7 - 90,0
8 - 80,0
9 - 70,0
10 - 60,0
11 - 50,0
12 - 40,0
13 - 30,0
14 - 20,0
15 - 16,0
16 - 12,0
17 - 10,0
18 - 8,0
19 - 6,0
20 - 4,0

 

 

A, B, C koondtabel

A, B, C koondtabel

koht  nimiKlassNarva
Sügis
Santa
Open
Pärnu
MV
Tallinna
MV
Põlva
Kevad
Eesti
MV
Pärnu
Open
AMFEstonian
Open
summa
1 Jaare Pentus A 30 90 15 140 100 200       575.0
2 Carl Kinnunen A 60 70 25 200 40 160       555.0
3 Raul Beekmann A 70 100 70 160 45 100       545.0
4 Marek Tammsoo A 80 160 100 4 70 90       504.0
5 Ülari Lees A 100 200     8 50       358.0
6 Margo Meenisk B   30 35 70 4 120       259.0
7 Vallo Lees A   120 80   1 40       241.0
8 Gabriel Veide A 55 80 1 90 10 2       238.0
9 Taavi Allsalu B 40 110 1 50 35 2       238.0
10 Udo Sulo A     10 100 80 20       210.0
11 Aare Noormaa A 15 20 4   30 140       209.0
12 Jaanus Jaanimägi A   8 45 30 60 60       203.0
13 Meelis Malva A   10 2 120   70       202.0
14 Aivar Leinemann A     8 110   80       198.0
15 Oskar Vares C   140 1 2 6 2       151.0
16 Rasmus Parts A   60 60     30       150.0
17 Priit Kolumbus B 50 12 20 20 15 2       119.0
18 Viljar Mandri B           110       110.0
19 Hardi Dreier A     40   50 8       98.0
20 Timo Vilumets C       80   2       82.0
21 Heikki Haljasmets A   50     20 6       76.0
22 Ivari Lige B         55 16       71.0
23 Silver Uibu A     55     12       67.0
24 Leho Matsi C 45 4 1 10 1 2       63.0
25 Lembit Ehtla B       60   2       62.0
26 Taimar Lank A     50     10       60.0
27 Raino Pobbol B       40 1 2       43.0
28 Kalvi Laasalu A   40 1     2       43.0
29 Feliks Korkiainen C 35                 35.0
30 Toomas Talviste B     30     2       32.0
31 Jaanek Talisainen A         25 2       27.0
32 Aleksandr Kolosov C 25                 25.0
33 Teet Vares B   6 1 12 1 2       22.0
34 Sulev Pärn C   2   16 1 2       21.0
35 Sergey Nikitin C 20                 20.0
36 Raivo Vähi B 6 2 1 2 5 2       18.0
37 Mart Rõuk B   16       2       18.0
38 Erki Jõgi C 10 2     1 2       15.0
39 Hannu Kinnunen C 8 2 1   1 2       14.0
40 Janek Raid B   2 5 2   4       13.0
41 Jaanus Malm C     1 8   2       11.0
42 Jaak Karu C       6   2       8.0
43 Sven Lubja C   2 1 2 1 2       8.0
44 Ain Aigro B   2 1   3 2       8.0
45 Remo Toodo B   2 1   2 2       7.0
46 Gunnar Saar B 1 2 1   1 2       7.0
47 Toomas Vellemäe B   2   2   2       6.0
48 Andrei Kree C     1 2 1 2       6.0
49 Jüri Ristimägi B 1 2 1     2       6.0
50 Siim Henrik Saar C 1 2 1     2       6.0
51 Riho Alliksoo B     6             6.0
52 Erik Papstel C     1 2   2       5.0
53 Ingmar Papstel C     1 2   2       5.0
54 Gerry Inso C   2 1     2       5.0
55 Kristjan Leisner B   2 1     2       5.0
56 Teet Ojamets C 1 2       2       5.0
57 Eldar Salmanov C 5                 5.0
58 Ekke Aron Rõuk C       2   2       4.0
59 Maarek Lee B       2   2       4.0
60 Aare Lõhmus C     1   1 2       4.0
61 Andrei Karhu C 1   1     2       4.0
62 August Rozenthal C 2         2       4.0
63 Kristofer Saarm C     1 2 1         4.0
64 Tannar Talusaar C   2   2           4.0
65 Andres Nigol B   2 1   1         4.0
66 Raivo Tamm B 4                 4.0
67 Andrus Henga C         1 2       3.0
68 Eero Rändla B     1     2       3.0
69 Joosep Talviste C     1     2       3.0
70 Lembit Luik C         1 2       3.0
71 Raul Pärn C         1 2       3.0
72 Aleksandr Mistsenko B   2     1         3.0
73 Taavi Roossaar B     3             3.0
74 Yuri Barkov B 3                 3.0
75 Ivar Tambre B           2       2.0
76 Jaak Vapper C           2       2.0
77 Jevgeni Tihhonov C           2       2.0
78 Peeter Grünthal C           2       2.0
79 Robin Miklas C           2       2.0
80 Simo Kree C           2       2.0
81 Ülo Reiman B           2       2.0
82 Jukka Iivonen C       2           2.0
83 Martin Ruuto C       2           2.0
84 Jüri Lee C   2               2.0
85 Marko Mölder B   2               2.0
86 Even Grube C 1                 1.0
87 Jaak Hunt C     1             1.0
88 Joosep Põder C     1             1.0
89 Markus Põder C     1             1.0
90 Mati Juursalu C     1             1.0
91 Tanel Künnapas C     1             1.0
Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee