Reiting 2018-2019, naised

Eesti Veeremängude Liidu bowlingumängijate reiting hooajal 2018-2019, naiste arvestus.

Eesti Veeremängude Liidu bowlingumängijate reiting hooajal 2018-2019, naiste arvestus.

koond

A-võistlusklass (mängijad keskmisega 170 punkti ja rohkem)

koht  nimiNarva
Sügis
Santa
Open
Pärnu
MV
Tallinna
MV
Põlva
Kevad
Eesti
MV
Pärnu
Open
AMFEstonian
Open
summa
1 Raili Vaarpuu 100 200 100 140 70 200       810.0
2 Maarja Alekand 70 140 20 40 50 140       460.0
3 Kairika Kluust 30     200 100         330.0
4 Riina Lõhmus 40 60 50 60 40 30       280.0
5 Ülle Kangur   100 25 30   80       235.0 
6 Eli Haga     70 100   60       230.0
7 Moonika Tamson   80 40 80   20       220.0
8 Ülle Ristimägi 50 50 30     40       170.0
9 Terje Roosi           100       100.0
10 Sigrid Reiman       50   50       100.0
11 Riina Veiram       20   10       30.0
12 Reelika Voitk     15             15.0 

 

B-võistlusklass (mängijad keskmisega alla 170 punkti)

koht  nimiNarva
Sügis
Santa
Open
Pärnu
MV
Tallinna
MV
Põlva
Kevad
Eesti
MV
Pärnu
Open
AMFEstonian
Open
summa
1 Aire Saarm 100 140 70 40 50 140       540.0
2 Jane Iivonen 30 200 25 100 30 10       395.0
3 Eli Vainlo     100 200   80       380.0
4 Liina Rohi 50 60 50     200       360.0
5 Sille Männiste 70 80 20 30 100 60       360.0
6 Sirie Luik 40 100   140 20 40       340.0
7 Eha Neito 20   10 80 25 2       137.0
8 Piret Uibu     30 60   30       120.0
9 Tiia Lige         70 50       120.0
10 Ede Miklas           100       100.0
11 Taimi Dreier     40   40 2       82.0
12 Vaike Protten       50   2       52.0
13 Kristiina Rozenthal 25         2       27.0
14 Ruth Grünthal           20       20.0
15 Mariel Uibu     15     2       17.0
16 Lilian Sild         15         15.0
17 Anu Õun         10 2       12.0
18 Emma Mia Jaanimägi     5     2       7.0
19 Äli Männa           2       2.0
20 Rebeka Aaviste           2       2.0
21 Kaisa-Ly Lee           2       2.0
 

1

NARVA SÜGIS 2018

BomBey, Narva 
12.11. - 18.11.2018

Võistluse ERS koef. 1,0

NAISED A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Raili Vaarpuu 100,0
2 Maarja Alekand 70,0
3 Ülle Ristimägi 50,0
4 Riina Lõhmus 40,0
5 Kairika Kluust 30,0
6 - 25,0
7 - 20,0
8 - 15,0
9 - 10,0
10 - 5,0

 

NAISED B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Aire Saarm 100,0
2 Sille Männiste 70,0
3 Liina Rohi 50,0
4 Sirie Luik 40,0
5 Jane Iivonen 30,0
6 Kristiina Rozenthal 25,0
7 Eha Neito 20,0
8 - 15,0
9 - 10,0
10 - 5,0

 

 

 

2

SANTA OPEN 2018

AMB Akadeemia, Tallinn 
01.12. - 09.12.2018

Võistluse ERS koef. 2,0

NAISED A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Raili Vaarpuu 200,0
2 Maarja Alekand 140,0
3 Ülle Kangur 100,0
4 Moonika Tamson 80,0
5 Riina Lõhmus 60,0
6 Ülle Ristimägi 50,0
7 - 40,0
8 - 30,0
9 - 20,0
10 - 10,0

 

NAISED B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Jane Iivonen 200,0
2 Aire Saarm 140,0
3 Sirie Luik 100,0
4 Sille Männiste 80,0
5 Liina Rohi 60,0
6 - 50,0
7 - 40,0
8 - 30,0
9 - 20,0
10 - 10,0

3

PÄRNU MV 2019

BomBey, Narva 
17.01. - 20.01.2019

Võistluse ERS koef. 1,0

NAISED A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Raili Vaarpuu 100,0
2 Eli Haga 70,0
3 Riina Lõhmus 50,0
4 Moonika Tamson 40,0
5 Ülle Ristimägi 30,0
6 Ülle Kangur 25,0
7 Maarja Alekand 20,0
8 Reelika Voitk 15,0
9 - 10,0
10 - 5,0

 

NAISED B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Eli Vainlo 100,0
2 Aire Saarm 70,0
3 Liina Rohi 50,0
4 Taimi Dreier 40,0
5 Piret Uibu 30,0
6 Jane Iivonen 25,0
7 Sille Männiste 20,0
8 Mariel Uibu 15,0
9 Eha Neito 10,0
10 Emma Mia Jaanimägi 5,0
 

4

TALLINNA MV 2019

AMB Akadeemia, Tallinn 
15.01. - 17.01.2019

Võistluse ERS koef. 2,0

NAISED A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Kairika Kluust 200,0
2 Raili Vaarpuu 140,0
3 Eli Haga 100,0
4 Moonika Tamson 80,0
5 Riina Lõhmus 60,0
6 Sigrid Reiman 50,0
7 Maarja Alekand 40,0
8 Ülle Kangur 30,0
9 Riina Veiram 20,0
10 - 10,0

 

NAISED B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Eli Vainlo 200,0
2 Sirie Luik 140,0
3 Jane Iivonen 100,0
4 Eha Neito 80,0
5 Piret Uibu 60,0
6 Vaike Protten 50,0
7 Aire Saarm 40,0
8 Sille Männiste 30,0
9 - 20,0
10 - 10,0
 

5

SB PÕLVA KEVAD 2019

Edu Bowling, Põlva 
12.04. - 14.04.2019

Võistluse ERS koef. 1,0

NAISED A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Kairika Kluust 100,0
2 Raili Vaarpuu 70,0
3 Maarja Alekand 50,0
4 Riina Lõhmus 40,0
5 - 30,0
6 - 25,0
7 - 20,0
8 - 15,0
9 - 10,0
10 - 5,0

 

NAISED B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Sille Männiste 100,0
2 Tiia Lige 70,0
3 Aire Saarm 50,0
4 Taimi Dreier 40,0
5 Jane Iivonen 30,0
6 Eha Neito 25,0
7 Sirie Luik 20,0
8 Lilian Sild 15,0
9 Anu Õun 10,0
10 - 5,0

 

 

 

6

Eesti Meistrivõistlused 2019

AMB Akadeemia, Tallinn 
23.05. - 26.05.2019

Võistluse ERS koef. 2,0

NAISED A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Raili Vaarpuu 200,0
2 Maarja Alekand 140,0
3 Terje Roosi 100,0
4 Ülle Kangur 80,0
5 Eli Haga 60,0
6 Sigrid Reiman 50,0
7 Ülle Ristimägi 40,0
8 Riina Lõhmus 30,0
9 Moonika Tamson 20,0
10 Riina Veiram 10,0

 

NAISED B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 Liina Rohi 200,0
2 Aire Saarm 140,0
3 Ede Miklas 100,0
4 Eli Vainlo 80,0
5 Sille Männiste 60,0
6 Tiia Lige 50,0
7 Sirie Luik 40,0
8 Piret Uibu 30,0
9 Ruth Grünthal 20,0
10 Jane Iivonen 10,0
11 Eha Neito 2.0
12 Taimi Dreier 2.0
13 Vaike Protten 2.0
14 Kristiina Rozenthal 2.0
15 Mariel Uibu 2.0
16 Anu Õun 2.0
17 Emma Mia Jaanimägi 2.0
18 Äli Männa 2.0
19 Rebeka Aaviste 2.0
20 Kaisa-Ly Lee 2.0

 

 

 

7

PÄRNU OPEN 2019

Perona Bowling, Pärnu 
06.06. - 16.06.2019

Võistluse ERS koef. 2,0

NAISED A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 - 200,0
2 - 140,0
3 - 100,0
4 - 80,0
5 - 60,0
6 - 50,0
7 - 40,0
8 - 30,0
9 - 20,0
10 - 10,0

 

NAISED B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 - 200,0
2 - 140,0
3 - 100,0
4 - 80,0
5 - 60,0
6 - 50,0
7 - 40,0
8 - 30,0
9 - 20,0
10 - 10,0

 

 

 

8

AMF

Edu Bowling, Põlva 
??.??. - ??.??.2019

Võistluse ERS koef. 2,0

NAISED A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 - 200,0
2 - 140,0
3 - 100,0
4 - 80,0
5 - 60,0
6 - 50,0
7 - 40,0
8 - 30,0
9 - 20,0
10 - 10,0

 

NAISED B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 - 200,0
2 - 140,0
3 - 100,0
4 - 80,0
5 - 60,0
6 - 50,0
7 - 40,0
8 - 30,0
9 - 20,0
10 - 10,0

 

 

 

9

BRUNSWICK ESTONIAN OPEN 2019

AMB Akadeemia, Tallinn 
08.08. - 18.08.2019

Võistluse ERS koef. 2,0

NAISED A-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 - 200,0
2 - 140,0
3 - 100,0
4 - 80,0
5 - 60,0
6 - 50,0
7 - 40,0
8 - 30,0
9 - 20,0
10 - 10,0

 

NAISED B-klass

Võistlusel jagatud reitingupunktid:
kohtnimipunktid
1 - 200,0
2 - 140,0
3 - 100,0
4 - 80,0
5 - 60,0
6 - 50,0
7 - 40,0
8 - 30,0
9 - 20,0
10 - 10,0

 

 

 
 

A, B koondtabel

A, B koondtabel

koht  nimiKlassNarva
Sügis
Santa
Open
Pärnu
MV
Tallinna
MV
Põlva
Kevad
Eesti
MV
Pärnu
Open
AMFEstonian
Open
summa
1 Raili Vaarpuu A 100 200 100 140 70 200       810.0
2 Maarja Alekand A 70 140 1 20 15 140       386.0
3 Kairika Kluust A 25     200 100         325.0
4 Aire Saarm B 50 60 25 1 30 50       217.0
5 Eli Vainlo B     70 100   2       172.0
6 Eli Haga A     50 80   40       170.0
7 Riina Lõhmus A 30 40 40 40 10 10       170.0
8 Ülle Kangur A   80 5 2   60       147.0
9 Jane Iivonen B 5 100 1 10 20 2       138.0
10 Moonika Tamson A   50 30 50   2       132.0
11 Liina Rohi B 15 2 20     80       117.0
12 Sirie Luik B 10 30   60 1 2       103.0
13 Terje Roosi A           100       100.0
14 Ülle Ristimägi A 40 20 10     20       90.0
15 Sille Männiste B 20 10 1 2 50 2       85.0
16 Sigrid Reiman A       30   30       60.0
17 Taimi Dreier B     15   25 2       42.0
18 Tiia Lige B         40 2       42.0
19 Eha Neito B 1   1 2 5 2       11.0
20 Piret Uibu B     1 2   2       5.0
21 Riina Veiram A       2   2       4.0
22 Vaike Protten B       2   2       4.0
23 Anu Õun B         1 2       3.0
24 Emma Mia Jaanimägi B     1     2       3.0
25 Kristiina Rozenthal B 1         2       3.0
26 Mariel Uibu B     1     2       3.0
27 Äli Männa B           2       2.0
28 Ede Miklas B           2       2.0
29 Kaisa-Ly Lee B           2       2.0
30 Rebeka Aaviste B           2       2.0
31 Ruth Grünthal B           2       2.0
32 Lilian Sild B         1         1.0
33 Reelika Voitk A     1             1.0
Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee