Rahvuskoondiste särgikavandite konkurss

EVML bowlingusektsioon kuulutab välja Eesti rahvuskoondise särgi kavandi ideede konkursi. Särgil peab olema mängija nimi ja seljal: Eesti. Kavandid (särk nii eest kui tagantvaates) saata hiljemalt 25.märtsiks meiliaadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. (faili formaadiks jpeg või pdf). Särgikujunduste kasutusajaks on planeeritud 3 aastat

Loe lähemalt

Alguse on saanud Tallinna Meistrivõistlused 2018

Eile alustasid esimesed bowlingusportlased Tallinna Meistrivõistluste eelvooru sooritustega. Kohe esimeses vahetuses tegi oma soorituse ka valitsev Tallinna meister Marek Tammsoo, kes seadis teistele ette väga kõrge tulemuse 1353 seeriaga:

Loe lähemalt

Seenioride Eesti meistrivõistlused

Sel nädalavahetusel Tallinnas, Al Mare saalis peetud seenioride meistrivõistlustel osales 33 keskmisest suurema kogemusega bowlingusportlast. Võistluste peakorraldaja ning kohtuniku Rein Mölderi sõnul olid suurimaks  üllatuseks oodatust kõrgemad keskmised, arvestades üsna keerulist õliskeemi. Tundub, et "vanad kalad" ei murdu ka niisuguste karide ees. 

Loe lähemalt

Selgusid Pärnu meistrid

2018nda aasta esimene reitinguturniir toimus Pärnus, Perona Bowlingus. Tegemist oli lahtiste meistrivõistlustega ja kangeimad tiitlid rändasid Pärnust välja- meeste arvestuses krooniti meistriks Jaare Pentus (Balti Bowling, Tallinn) ja naiste seas Reelika Voitk (Forselius, Tartu). Parima pärnaka tiitel läks vastavalt Rasmus Parts-ule (Perona) ja Riina Lõhmus-ele (Hobbybowling). 

Loe lähemalt

Hooaja teine reitinguvõistlus juba sel nädalal

Selle hooaja algul pole palju reitnguvõistlusi veel toimunud, aga seda oodatumad need on. Juba sel nädalal toimub Perona Bowlingu radadel hooaja teine reitinguvõistlus Pärnu Meistrivõistlused.

Loe lähemalt

Hobbibowling Meistrivõistlusused 2017

Selgusid HobbyBowlingu meistrid

Käimas on küll juba 2018 aasta, kuid HobbyBowling alustas uut aastat selgitades välja 2017 aasta meistrid.
Meeste arvestuses tuli võitjaks Silver Uibu ning naiste arvestuses oli võidukas Riina Lõhmus.

Loe lähemalt

Petri Römark-i trennid Eestis

Soome tunnustatud bowlingutreener Petri Römark teeb järjekordse välk-visiidi Eestisse. Tema treeningutega saab seekord liituda 28-ndal detsembril kell 16 ja 18 Pärnus ning 29-ndal detsembril kell 10 ja 13 Raplas. 

Loe lähemalt

Santa Cup-i võit läks Lätti

Pärnus Perona Bowlingus peetud Santa Cup turniiril viisid võidu seekord mõnevõrra üllatuslikult lõunanaabrid. Nikolajs Ovcinnikovs võitis finaalis Leedu tippmängijat Edvinas Skarbalijust. Vallo Lees oli parima eestlasena kolmas. 

Loe lähemalt

Santa Cup 2017

Pärnus, Perona Bowlingus toimuv B-kategooria reitinguturniir Santa Cup 2017 on jõudmas otsustavate hetkedeni. Mängida on jäänud veel viimane eelvoorude päev ja seejärel pühapäevased finaalid.

Loe lähemalt

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee