Selgusid Eesti meistrid

Tallinnas Al Mare bowlingusaalis selgitati Eesti meistrieid. Vaatamata ülimalt keerulisele õliskeemile kujunesid finalistide tulemused siiski kõrgetasemeliseks.

Loe lähemalt

Uued võistlusmäärused

Seoses käimasolevate meistrivõistlustega oleks paslik välja tuua olulisemad muudatused hiljuti kehtimahakanud uutes võistlusmäärustes. Uuendused on viidud sisse seoses omakorda hiljuti muutunud World Bowling reeglitega. 

Loe lähemalt

Särgikonkurss lõppes

Hetkel toimuvate meistrivõistlustega paralleelselt oli meil käimas veel üks mõõduvõtmine- koondise särgikavandite konkurss. Avalikul hääletamisel võidutses ülimalt ülekaalukalt üks töö. Nüüd on siis paras aeg avalikustada kavandi autor kuigi nii mõnigi sai sellest juba ka kavandi enda põhjal aimu. Carl -Johannes Kinnunen, kes muu on selle kavandi autor. Palju õnne ! Lähiajal püüab EVML siis lõpliku töösse mineva versiooni kokku leppida (sealhulgas logode ja nimede suurused jne).

Meistrivõistlused on täies hoos

Tallinnas jätkuvatel Eesti meistrivõistlustel on tulemused mõneti oodatult üsna tagasihoidlikud. Meeste arvestuses juhib hetkel Rasmus Parts keskmisega vaid 193,9 punkti. Nii Rasmusele kui ka ülejäänud suuremale osale mängijatest sai komistuskiviks lühem õliskeem. Rääkisime mitme Eesti tippmängijaga ja kõigilt tuli kommentaariks nagu ühest suust, et lühem õliskeem polegi nii "kuiv" kui skeemi järgi oletada võiks ja pigem saab seal saatuslikuks õli kiire liikumine rajal ja sarjade jooksul sisse veetavad sooned, mis muudavad palli teekonna üsna ettearvamatuks.

Loe lähemalt

Eesti MV õliprofiilid

Eesti Meistrivõistluste õliprofiilid said äsja sisestatud Al Mare Bowlingu õlimasinasse ning nende skeemid avaldatud Eesti MV kodulehel.
Kasutusel on kaks õliprofiili. Individuaalarvestuses tuleb mängida mõlemal profiilil.

Loe lähemalt

Eesti Meistrivõistlused 2018

Eesti Meistrivõistlused tulevad taas üsna suurelt, et kõik Eesti bowlingumängijad saaksid seda tähistada kui pidupäeva.
Tagasi on toodud kahe õliprofiili süsteem, lisaks peame eraldi finaale paaridele ja võistkondadele.

Loe lähemalt

Selgusid Viljandi meistrid

Viljandis selgitati meistreid. Meesmulgid jätsid vastupidiselt levinud arvamusele edasipääsukohad lahkesti külalistele ja isegi nende raskekahurvägi esimese 12 mõõduvõtmisesse ei sekkunud. Vallo Leesi (Forselius Bowling) edu kujunes lõpuks mäekõrguseks., talle järgnesid Rasmus Parts (Perona) ja lõpuks Rasmusele vaid 4 punktiga kaotanud Ülari Lees (Forselius).

Loe lähemalt

Raili Vaarpuu

Viljandi meistrivõistluste teine päev

Viljandis on sportlastel käsil teine päev. Üldliider meeste arvestuses on enne viimast vahetust endiselt Rasmus Parts (Perona Bowling), talle järgnevad Vallo Lees (Forselius), Marek Tammsoo (Balti Bowling) ja uskumatu eelvoorude-etteaste teinud Taavi Roossaar (Perona Bowling).

Üüratu soorituse tegi ka Raili Vaarpuu (Balti Bowling). Kogusummaga 1349 p. (keskm 224) on ta loomulikult naiste üldliider.

Loe lähemalt

Viljandi MV

Kas tunned seda mängijat? Kui ei, siis oleks viimane aeg tuttavaks saada: loetud päevad tagasi oma 17-ndat sünnipäeva tähistanud Pärnu noormees Taavi Roossaar viskas end Viljandi meistrivõistlustel esimese vahetuse teisele kohale keskmisega 222,67 p !!!

Rasmus Parts (samuti Perona klubi) on hetkel liider (keskm. 245,33)

Loe lähemalt

Särgikavandite konkursi tähtaega pikendati

Tulles vastu osade disainerite palvele pikendati ideekavandite esitamise tähtaega 15-nda aprillini 2018. Hetkeseisuga on selge, et konkurents tuleb tihe, niiet kujundajatel lihtsat võitu loota ei ole. Peale tähtaja kukkumist avalikustatakse kõik kavandid ja pannakse avalikule hääletamisele

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee