Eesti Veeremängude Liidu bowlingusektsiooni ametlik infoallikas

Bowling

Uudised

EM-id lükati edasi

EM-id lükati edasi

Euroopa meistrivõistlused 2020 on edasi lükatud. Naiste EM Taanis, Aalborgis lükati seniselt juuni alguselt 27 jaan - 7 veebruarile 2021 ja meeste EM  Soomes, Helsingis augusti lõpust 12-23 jaanuarile 2021. Täpsem info on lubatud avaldada lähiajal.

Loe edasi...

Eesti meistrivõistlused lükatakse edasi

Eesti meistrivõistlused lükatakse edasi

Täna otsustas EVML juhatus, et mais toimuma pidanud Eesti meistrivõistlused lükatakse edasi, tõenäoliselt sügisesse. Täpsem uus ajakava tuleb arutamisele peale eriolukorra selginemist. 


Bowlingusaalid suletakse

Bowlingusaalid suletakse

Teatavasti andis vabariigi valitsus 14-ndal märtsil välja korralduse sulgeda kõik spordisaalid määramata ajaks. Kuna meie poole pöördusid väga mitmed saalid, tegi EVML valitsuse kommunikatsioonibüroole päringu saamaks kinnitust, et korraldus puudutab ka bowling'usaale. Kinnitus saadi üsna kiiresti ja nii suletakse  kõik saalid üle Eesti kuni olukorra selginemiseni. Püsigem terved!


Terviseameti nõuanded

Terviseameti nõuanded

Eestis on seoses viiruselevikuga välja kuulutatud eriolukord ja sellega seoses keelatud kõik spordivõistlused kuni 1. maini. Palume järgida kõiki juhiseid, mis sellega seonduvad. Püsi terve !


Juhised

Aabits

Saalid

Kus saab Eestis bowlingut mängida?

Nimekiri

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee

© 2017 Eesti Veeremängude Liidu bowlingusektsiooni ametlik infoallikas