EMV22 web

Tallinna Liiga 2021/2022 hooaja parimad on "Luputajad"

10. Mail toimus pikkade traditsioonidega Tallinna Liiga 2021/2022 hooaja viimane etapp. Meistriteks krooniti võistkond "Luputajad" koosseius Kert Truus, Carl Kinnunen ja Kristjan Leisner. Nagu Tallinna Liigale kombeks, siis kujunesid viimased etapid väga pingeliseks.

Loe lähemalt

vali EOK 100 medali kujundus

Eesti Olümpiakomitee (EOK) kutsub rahvast valima välja Eesti meistrivõistluste medalit EOK 100. tegevusaasta tähistamiseks. EOK100 medalitega autasustatakse 2023. aastal Eesti meistrivõistluste esikolmikut enamikel spordialadel. Eestis antakse välja üle 3 000 Eesti meistrivõistluse medalikomplekti aastas ligi 80 spordialal medalite koguarvuga ligi 20 000.

Loe lähemalt

EVML vajab Teie abi

19. – 22. mai 2022 toimub Eesti Meistrivõistlused bowlingus ning me plaanime selle finaalpäevale tellida päris teleülekande, mille sarnast nägite ka viimasel Tartu ERS võistlusel. Antud ülekande hind on aga 2500 € ning selle summa katmisel vajab EVML Teie abi, et koos saaksime selle summa kokku.

Loe lähemalt

Baltic Bowling 2022 meistrid

Läinud pühapäeval toimusid Baltic Bowlingu 2022 meistrivõistlused kus selgitati võitjad meeste, naiste, poiste ja tüdrukute arvestuses.

Loe lähemalt

Kõigi aegade rekordid

Kas sa tead kes on läbi aegade parimaid tulemusi kõige enam visanud? Mis on Eesti rekordid 2, 3, 4 jne sarjalistes seeriates? Kas oled ka ise mõne hiilgavalt hea seeria visanud?
Nüüd on sul võimalik kõikidele nendele küsimustele vastused leida, sest oleme uuendanud Eesti bowlingu läbi aegade parimate seeriate statistika lehti.
Vaata rekordseeriate tulemusi meie Tipptulemuste lehelt.

Eesti Meistrivõistlused 2022

Eesti bowlingu kõige tähtsama ürituse – Eesti Meistrivõistluste – reglement on avaldatud!
Võistlus toimub taas Tallinnas AMB Akadeemia bowlingus, kuid reglement on sel korral mõneti erinev varasemast.Võistluse käigus selgitame meistrid individuaalses (täiskasvanud, noored, juuniorid) ja paaride (mees- ja naispaarid, segapaarid) arvestuses.

Loe lähemalt

Rapla parimad selleks korraks selgitatud

Möödunud nädalavahetus peeti Raplas kohalikud meistrivõistlused, otseloomulikult oli tegemist reitinguvõistlusega ja seetõttu olid oodatud osalema ka külalised teistest linnadest.

Loe lähemalt

Siim Henrik Saar tegi Soomes vägeva soorituse

Möödunud nädalavahetusel toimus Soome noortetuuri eelviimane osavõistlus. Seekord pistsid noored rinda Tuusulas. Eestist olid mängimas Siim Henrik Saar (Forselius) ja Kristofer Saarm (Forselius)

Loe lähemalt

Täna saab alguse Tallinna MV

Kuigi pool hooaeg on juba möödas, siis tundub hooaja teine pool oluliselt parem tulema ning täna saab alguse selle hooaja esimene reitinguvõistlus Tallinna MV 2022.

Loe lähemalt

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee