ETBF korraldab uudsel viisil rahvusvahelise turniiri noortele

Keerulised ajad üle maailma on endiselt jätkuvad ning kuna bowling on siseruumi ala, siis on see meie ala võistluste korraldamise eriti keeruliseks teinud. Raskuste kiuste püütakse leida uusi lahendusi ning üks neist on lätlaste loodud TenPinCam tehnoloogia, mille abil korraldab ETBF selle aasta juulis esmakordselt rahvusvahelise testturniiri.

Loe lähemalt

Soovid asuda õppima Tartu Ülikooli?

Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi korraldab konkursi, et valida välja kuni kümme sportlast, kes saavad vastuvõtueeskirjas sätestatud korras eritingimusel asuda õppima Tartu Ülikooli kõrghariduse esimese või teise astme teatud õppekavade alusel. Konkursil võivad osaleda Eesti ja välisriikide tegevsportlased, kelle sporditulemused on rahvusvahelisel tasemel või kellel on väljavaade selle tasemeni jõuda.

Loe lähemalt

Tallinnas saab taas trenni teha!

Kuigi me elame endiselt üle Eesti kehtivates piirangutes ja ühtegi võistlust ei saa korraldada, siis Tallinna ja Ida-Viru piirkonnas ei ole seni ka bowlinguradadel trenni teha saanud. Õnneks viimased valitsuse otsused piirangute osas võimaldab nüüd sportlasmängijatel ka Tallinna ning Ida-Viru piirkonnas treeninguid teha. Seda küll üksinda + treener kontaktivabalt.
Sellega seoses ongi AMB Akadeemia bowling sportlastele vastu tulnud ning võimaldab üksinda treeninguid. 

Loe lähemalt

TÜHISTATUD!!! - Seenioride MV 2020

Sel nädalal oleks pidanud alguse saama juba korra edasi lükatud Eesti Seenioride MV 2020, kuid kahjuks võttis EVML juhatus vastu raske otsuse ning tühistas võistluse. Seda, et otsuse tegemine oli keerukas, näitas selgelt ka juhatuse häälte jagunemine vastavas otsuses (4-2 ära jätmise poolt). Praeguse juhatuse töös oli see esimene kord kui millegi üle hääletamisel oli erinevaid vaatenurki.

Loe lähemalt

RAKVERE-RAPLA-NARVA KLUBIDE VAHELINE VÕISTLUS

Reedel 27. novembril toimus Rakvere Bowlingus ööturniir (vol 11), kus võistlesid omavahel Rakvere, Rapla ja Narva bowlingu klubid. Mõõtu võeti individuaalselt ja võistkondlikult, mängiti 12 sarja 9 Pin No-Tap Bowlingut (ehk 9 = X). Võitjaks tuli Narva klubi 15700 punktiga, edestades kohalikku Rakvere võistkonda vaid 112 punktiga. Viimasele sarjale läks eduseisus Rakvere, kuigi edu oli vaid 37 punkti.

Loe lähemalt

GoBowl Rapla Openi võitis Raul Beekmann

Hooaja suurima auhinnafondiga võistlus GoBowl Rapla Open 2020, mille eelvoorud vältasid mitu nädalat, lõppes sellel pühapäeval. Sooritusi tuli kokku ligi paarsada ja erinevaid osalejaid koguni 84, mis on vägagi positiivne.

Loe lähemalt

Seenioride MV 2020

Kuigi just äsja sai lisatud võistluskalendrisse Eesti Seenioride Meistrivõistlused 2020, siis kahjuks peame kohe ka teatama, et oleme võistluse edasi lükanud jaanuarisse. Võistluse info on siiski kättesaadav kodulehelt:

Loe lähemalt

Tähtis teade!!!

Meile on laekunud info mille kohaselt võis pühapäeval Eesti Meistrivõistluste ajal AMB Akadeemia saalis viibida koroona viirusesse nakatunud isik!
Hetkel on info ainult selline, et ühele inimesele

Loe lähemalt

Rapla tuleb reitinguvõistlusega taas pildile

Väga pikka aega pole Raplas ühtegi reitinguvõistlust toimunud, kuid see muutub juba kohe peale Eesti meistrivõistlusi, sest kalendrisse on ERS võistlusena lülitunud GoBowl Rapla Open 2020.
Korraldajad on tublit tööd teinud, sest väikse saali kohta on auhinnafond muljetavaldavalt suur. Samas osalustasu pigem soodne.

Loe lähemalt

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee