Pärnu Open võit jäi koju

Pärnu Open 2019 esikoht jäeti koju: Ülimalt kõrgetasemelises finaalis suutis Ülari Lees teist aasytat järjest alistada Jesse Kallio Soomest. Skooriks kirjutati 288 vs 246. Kolmandal kohal platseerus Pasi Uotlia ja neljandal Kert Truus. Kõiki tulemusi näeb võistluse kodulehelt ja meleolukamat pildimaterjali Facebooki lehelt

Pärnu Open 2019 jätkub

Pärnu Open-il selgitati esimesed auhinnasaajad. Kogenenumate ehk seenioride hulgas võitis oma esimese selle vanuseklassi turniiri Raul Beekmann, kes finaalis suutis alistada Udo Sulp-i. Finaalide tulemused olid üllatavalt kõrgetasemelised, mis kinnitab kogemuste olulisust keskmisest keerulisematel õliskeemidel.

Loe lähemalt

Pärnu Open 2019

Traditsiooniline suvine bowlingufestival Pärnu Open 2019 peetakse maha 6-16 juuni. Nagu ikka, võisteldakse lisaks põhiarvestusele ka igasugu erikategooriates: B- ja C- kategooria, seeniorid, sellel aastal esmakordselt ka U-16 juuniorid. Noortele on lausa omaette turniir U-16 Pärnu Open eraldi auhinnalauaga.

Loe lähemalt

Eesti MV osalus on eelmisest aastast suurem!

Eesti meistrivõistlused võistkondade, paaride ja individuaalarvestuses on nüüd juba vägagi "ukse ees" ning registreerumiste järgi on osavõtt võrreldes eelmise aastaga tublisti kasvanud. Kui eelmisel aastal võttis võistlusest osa 88 bowlingumängijat, siis sel aastal on hetke seisuga juba 97 mängijat registreerunud. Arvestades, et sel hooajal on EVML klubide hulgas 1 uus klubi, siis eeldus on 100+ mängija osalusele.

Loe lähemalt

Baltic Bowling selgitas oma 2019 meistrid

Läinud nädalavahetusel selgitas Baltic Bowling välja oma selleaastased meistrid. 
Naiste arvestuses valitses üsna kindlalt kogu päeva Maarja Alekand, kes kroonitigi lõpuks 2019 meistriks. See oli Maarja'le teine järjestikune Baltic Bowlingu meistritiitel. Talle järgnesid Sigrid Reiman ning Sille Männiste.

Loe lähemalt

Põlva Kevade võitjad selgunud

Väga põnev hooaja viies reitinguvõistlus Põlva Kevad tõi EVML 300 klubisse ühe nime juurde. Eelvooru viimasel vahetusel suutis Marek Tammsoo (Baltic Bowling) visata kohe esimeses sarjas ideaalse tulemuse 300 (video youtubes) ning juba kolmandal sarjal oli mees uuesti seda üritamas visates ära 10 straiki, kuid 11. vise läks, arvatavasti suurest närvipingest, siiski pisut loodetust teisiti ning sarja lõpptulemuseks haruldane 281 punkti. Sellest hoolimata võttis Marek Tammsoo eelvoorude liidrikoha endale (keskmine 238,20). 

Loe lähemalt

Eesti MV 2019

Taas on käes aeg hakata välja selgitama Eesti meistreid individuaalses, paaride ja võistkondade arvestuses. Formaadis pole muudatusi tehtud, kuid suurimaks täienduseks on kolmanda õliprofiili kasutuselevõtt.
Võistluse koduleht on juba avatud, kuid online registreerimine avatakse 8. aprillil.

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee