Rakvere pakkus meile kõike

Möödunud nädalavahetusel toimus Rakveres uue hooaja esimene reitinguvõistlus - oli rõõmu, pettumust, põnevust ja üllatust. Võistlusest võttis osa 65 mängijat, kelle hulgas ka 3 leedukat. Võidu noppis võistluse suurfavoriit Kert Truus, teisel kohal lõpetas Raul Beekmann ja kolmandaks tuli Udo Sulp.

Loe lähemalt

Juhatuse "välk"koosolek

Kuna juba sel nädalal toimub hooaja esimene reitinguvõistlus, siis pidas uus bowlingusektsiooni juhatus oma esimese koosoleku juba 02. septembril. Hetkel arutleti ning otsustati ainult kiireloomulisi teemasid ning paika pandi juhatuse püsivad rollid.

Olulisemad teemad, mida peaks teadma:

Loe lähemalt

EVML üldkoosolek

02. septembril toimus EVML üldkoosolek, kus muuhulgas valiti ka uus juhatus järgnevaks kolmeks hooajaks.

Nii sportkeegli, kui bowlingusektsiooni uueks juhatuseks tehti kollektiivne ettepanek ning hääletuse tulemusena osutus valituks järgnev juhatus:

Loe lähemalt

Tiitlivõistluseid lükati taas edasi

Seoses endiselt püsiva viiruseohuga lükati taas edasi nii meeste kui naiste Euroopa meistrivõistlused. Vormiliselt 2020-nda aasta turniirid toimuvad äsjase ETBF otsuse alusel alljärgnevalt:

EWC 2020 ehk naiste EM  Aalborgis, Taanis 2-13 juunil 2021

EMC 2020 ehk meeste EM Helisingis, Soomes 11-22 August 2021

 

 

Summer Cup 2020

Äsjalõppenud Summer Cup-il Akadeemia Bowling'us osales 59 suvist kuuliveeretamist mittepõlgavat sportlast.

Väliskülalisi küll üremäära palju ei osalenud (kokku kolm leedukat), aga see-eest näitasid nad suurepärast taset ja nii see võitjakarikas Leedumaale rändaski. Rimantas Daubaras alistas meie vanameister Raul Beekmann'i finaalis 467-431 (2 sarja summa).

Loe lähemalt

Juhatus pidas nõu

Teisipäeval, 11-ndal augustil peetud juhatuse virtuaalkoosolekul otsustati muuhulgas järgmist:

 

  1. Teha ettepanek keeglisektsioonile üldkoosoleku kokkukutsumiseks 2.septembril. Seal valitakse organisatsioonile ka uus juhatus, kusjuures valdav enamus senisest bowling'usektsiooni juhtkonnast on teatanud enda mittejätkamisest.
  2. Teha üldkoosolekule ettepanek pikendada seoses riigis kehtinud eriolukorraga jooksvat hooaega 31. detsembrini ja edaspidi jätkatagi hooajalist arvestust sünkroonis kalendriaastaga

    Loe lähemalt

Seeniorid või(s)tlesid Narvas

Narvas Bombey Bowlingus peetud seenioride turniiril sai käe valgeks 16 sportlast. Põnevas formaadis peetud lahingust väljus võitjana Arvo Viiderfeld Tallinnast. Seni avalikkusele üsna vähetuntud harrastaja suutis poolfinaalis alistada Udo Sulp'i ja finaalis kohaliku staari Eldar Salmanov'i. Udole siiski kokkuvõttes pronksmedal. Neljandana finišeerus Yury Barkov Narvast. 

Loe lähemalt

Turniiride taaselustumine

Peale sunnitud võistluspausi hakkavad esimesed julgemad ka turniiride korraldamisele mõtlema. Tulekul on kaks reitinguturniiri: SBB Rakvere Sügis 2020 ja SBB Summer Cup 2020. 

Loe lähemalt

Narva kutsub seenioreid turniirile!

Narvas, Bombey Bowling'us mängitakse 3-ndal augustil seenioride vahel välja suvine karikas. Tegemist on soodsa mänguvõimalusega, kus enda vormi suvisel madalperioodil testida. 

Turniiri reeglid leiab siit. 

 

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee