Selgunud on aasta 2024 noortekoondise koosseis

EVML-i Bowlingu sektsooni juhatus valis 08.01.2024 noortekoondise koosseisu, kes esindab Eestit 23.03-01.04.2024 Soomes Helsingis toimuval Euroopa Noorte Meistrivõistlustel https://eyc2024.ebfchampionships.sport/.

Koosseisu valiku aluseks oli selle aasta reiting ja üldine osavõtt nii Eesti võistlustest kui ka Soomes toimuvast noortetuurist Finnish Youth Ranking (FYR).

Poistest osutus valituks: Karl Martin Veiderpass, Robin Miklas, Kert Isakar ja Kermo Porovardja. Varu:  Erik Papstel.

Tüdrukutest osutus valituks: Elise Marii Saar, Marite Isakar, Kaisa-Ly Lee ja Isabella Eigo. Varu: Agathe Hagen.

eesti noorte koondis 2024

 

 

Joosep Talviste Taanis kolmas

Joosep Talviste saavutas Taanis kolmanda koha võistlusel Kegel Aalborg International Youth 2023 (EBT Youth Tournament).  

Joosepi kokkuvõte võistlusest

Minu algne plaan oli koos teiste Eesti noormängijatega minna võistlema Kegel Aalborg International Youth 2023 turniirile, mis on EBF Youth tour’i etapp. Aga samal ajal toimus ka Soomes, Mikkelis Finnish Youth Ranking’u osavõistlus, mistõttu ei saanud keegi tulla. Kaalusin pikalt, kas on ikka mõtet üksi minna, kuid sõbrannad Taanist (õed Sofie Kærgaard Nielsen ja  Karen Kærgaard Nielsen) ikkagi surusid kõvasti peale.

Loe lähemalt

Seenioride EMV 2023

Selle aasta seenioride EMV jääb veel antud hooaja lõppu ning toimub 5. augustil Tallinnas AMB Akadeemia bowlingus.
Võistluse koduleht ning registreerimine on avatud:
https://www.bowling.evml.ee/voistlus/

Reglemendi sisulise poole pealt on kõik sama, mis viimastel aastatel olnud.

Eesti meistrid on Truus ja Reiman

2023. aasta Eesti meistrid selgitati välja Akadeemia Bowlingus 21. mail. Eesti individuaalseteks meistriteks krooniti Kert Truus ja Sigrid Reiman. Kert Truus krooniti võitjaks juba neljandat (!) korda järjest.

Loe lähemalt

Siim Henrik Saar Euroopas 8 parema seas

Selleks korraks on Juunioride Euroopameistrivõistlused läbi. Meie sportlastest tegi suurepärase tulemuse Siim Henrik Saar, kes saavutas Masters finaalis 5.-8.koha. 

Loe lähemalt

Noored madistavad tuleval nädalal Austrias

Terve järgmise nädala viibivad meie noored Viinis Euroopa Meistrivõistlustel. Sellel korral esindab Eestit täis mahus koondis ehk 4 poissi ja 4 tüdrukut. Ametlikud treeningud on juba tehtud ning homme alustatakse võistlusmängudega.

Loe lähemalt

Rakveres toimus Lembit Tamme mälestusvõistlus

Möödunud nädalavahetusel toimus Rakvere Bowlingus Lembit Tammele pühendatud mälestusvõistlus seenioritele. Pika finaalpäeva järel võitlesid end esikohtadele Udo Sulp ja Riina Lõhmus. 

Loe lähemalt

Aitame noortekoondisel euroopameistrivõistlustel osaleda!

Teatavasti viibib 01.04 - 11.04 meie noortekoondis euroopameistrivõistlustel Austrias, Viinis. Teeb meele rõõmsaks, et üle pika aja esindab Eestit täies mahus noortekoondis (4 poissi & 4 tüdrukut). Asja kurvem pool on aga selle eelarve. Siin kohal saame kogukonnana ettevõtmisele märkimisväärselt kaasa aidata.

Loe lähemalt

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee