GoBowl Rapla Openi võitis Raul Beekmann

Hooaja suurima auhinnafondiga võistlus GoBowl Rapla Open 2020, mille eelvoorud vältasid mitu nädalat, lõppes sellel pühapäeval. Sooritusi tuli kokku ligi paarsada ja erinevaid osalejaid koguni 84, mis on vägagi positiivne.

Loe lähemalt

Seenioride MV 2020

Kuigi just äsja sai lisatud võistluskalendrisse Eesti Seenioride Meistrivõistlused 2020, siis kahjuks peame kohe ka teatama, et oleme võistluse edasi lükanud jaanuarisse. Võistluse info on siiski kättesaadav kodulehelt:

Loe lähemalt

Tähtis teade!!!

Meile on laekunud info mille kohaselt võis pühapäeval Eesti Meistrivõistluste ajal AMB Akadeemia saalis viibida koroona viirusesse nakatunud isik!
Hetkel on info ainult selline, et ühele inimesele

Loe lähemalt

Rapla tuleb reitinguvõistlusega taas pildile

Väga pikka aega pole Raplas ühtegi reitinguvõistlust toimunud, kuid see muutub juba kohe peale Eesti meistrivõistlusi, sest kalendrisse on ERS võistlusena lülitunud GoBowl Rapla Open 2020.
Korraldajad on tublit tööd teinud, sest väikse saali kohta on auhinnafond muljetavaldavalt suur. Samas osalustasu pigem soodne.

Loe lähemalt

Narvas toimus Bombey Cup võistlus seenioritele

5. oktoobril toimus Narvas erivõistlus seenioridele, BomBey Cup. Võistlusest võttis osa 17 mängijat.

Kvalifikatsiooni süsteem oli lihtne, kõik 17 mängijat mängisid korraga ning punkte teeniti konkreetse mängu alusel. Esimeses mängus kõige rohkem punkte visanud mängija sai 17 punkti ja kõige vähem punkte visanud mängija 1 punkti. Nii mängiti kokku 6 mängu.

Loe lähemalt

Koondise temaatikaga meenete tellimine

Oleme taaskord sooritamas Eesti koondise temaatikaga tellimust VIS Sportswearilt, seega kutsume kõiki üles enda tellimusi sisse andma.  Saadaval on särgid, püksid, seelikud, jakid, pallikotid ja üht-teist veel.

Loe lähemalt

Eesti Meistrivõistlused 2020

Online registreerimine on juba avatud!
Tõsised sportlased peavad ikka igal aastal selgitama kes on meistrid. Seega teeme selle "pidupäeva" tavapärasest vähe hiljem ning selgitame välja kes on 2020 aasta individuaalsed meistrid bowlingus.
Võistlusformaat on saanud oluliselt lihtsama kuju ning enam ei pea mängima mitmeid erinevaid õliprofiile.

Loe lähemalt

Baltic Bowling selgitas 2020 meistrid

Traditsiooniliselt oleks Baltic Bowling oma meistrid selgitanud mai kuu algul, kuid eriolukorra tõttu lükati see edasi ning meistrid said välja selgitatud alles täna. See aga ei muutnud võistluse olemust ning võitlus tiitlile oli vägev.

Loe lähemalt

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee