Laadin…

Registreerimine on avatud!

Ajad on olnud keerulised ja kõik on kas toimumata jäänud või edasi lükatud nii läks ka Eesti Meistrivõistlustega, kuid nüüd oleme teisel katsel ja loodame, et kõik läheb sellel korral hästi.

Reglement on valmis ja registreerimine on avatud! Registreerida saab tehes kasutaja Eesti Meistrivõistluste ametlikule kodulehele või e-maili (regimine@evml.ee) kaudu. Eelistatakse veebis registreerimist.

Toimumiskohaks on AMB Akadeemia bowling Tallinnas nagu ka eelmisel aastal.

Kuna võistlus on korraldatud viimasel hetkel ja lühikese planeerimisega, siis oleme teinud järgnevad muudatused:

  1. Võistkondade ja paaride võistlust sellel korral ei mängita
  2. Võistluse eelvoor on 8 sarja ja ühel õliprofiilil
  3. Finaalipäev koosneb suuremast hulgast mängudest ja pisut teistsuguse skeemi alusel
  4. Reitingutabeli alusel otse finaalipääsejaid ei ole
Miks sellised muudatused on tehtud?

Esiteks on plaanis edaspidi võistkondlikud Eesti Meistrivõistlused natukene teisel moel läbi viia, kuid sellel hetkel pikemalt peatuma ei hakka. Sellest kuulete peagi.

Eelvoor on nüüdsest 10 sarja asemel 8 sarja ja ühel õliprofiilil sellepärast, et ajakulu on sedasi väiksem ja saame eelvoorudesse rohkem mängijaid peale lubada… Miks me ei ole teinud rohkem eelvooruvahetusi? Tuleb ka arvestada, et bowlingusaalidel on keerulised ajad olnud ning sügis on nende leivateenimise aeg, siis teeme ka omalt poolt kõik, et meistrid saaksid selgitatud nii saali kui mängija jaoks kõige efektiivsemal moel. 8 sarja ameerika mänguviisil on kindlasti piisav ja väljakutsuv, et eelvoorudest paremad välja sorteerida. Miks 8 sarja mitte 6? Sellepärast, et 8 sarja jooksul kujuneb välja mängija õiglasem ja stabiilsem sooritus ning nii see Eestikatel olema peakski.

Olenemata keerulisest ajast oleme siiski otsustanud finaalipäeva meeste jaoks korralikuks maratoniks teha ja naistele oleme natukene vastu tulnud. 8 sarja vahevooru meestele, punktid kaasa ja edasi veel 7 sarja round-robinit ja lõpetuseks step-ladder kahe mängu summa peale. Võitja peab sellisel juhul mängima 17-19 sarja, mis võiks olla jõukohane 2020. aasta Eesti Meistrile.

 

Vaadake üle oma Eesti Meistrivõistluste kodulehe kasutaja andmed ja korrastage need!

 

Võistlusriietus

Kindlasti pöörame suuremat tähelepanu sellel korral võistlusriietusele. Rahvusvahelistel tiitlivõistlustel on riietumine väga karmilt reglementeeritud ning oleme otsustanud seda ka vähesemal määral Eesti Meistrivõistlustel jälgida.

Üldine märksõna võiks olla viisakus.

Soovituslik oleks kanda esindatava spordiklubi särki. Muud variandid on viisakamat sorti polod ja spordisärgid.

Meeste puhul ei aksepteeri me lühikesi pükse, peakatteid, dressipükse, augulisi “moodsaid” pükse.

Naiste puhul on levinud ametlik võistlusriietus kas seelik, viigipüksid või üle põlve ulatuvad viisakad spordipüksid.

Idee peaks kõigile olema arusaadav ja austagem spordiala ja riietugem pidupäeval viisakalt! 🙂

Siin on mõningad näited, milline näeb välja esinduslik võistlusriietus.

     

 

 

Lisa kommentaar