Eesti Veeremängude Liidu bowlingusektsiooni ametlik infoallikas

Bowling

Uudised

TÜHISTATUD!!! - Seenioride MV 2020

TÜHISTATUD!!! - Seenioride MV 2020

Sel nädalal oleks pidanud alguse saama juba korra edasi lükatud Eesti Seenioride MV 2020, kuid kahjuks võttis EVML juhatus vastu raske otsuse ning tühistas võistluse. Seda, et otsuse tegemine oli keerukas, näitas selgelt ka juhatuse häälte jagunemine vastavas otsuses (4-2 ära jätmise poolt). Praeguse juhatuse töös oli see esimene kord kui millegi üle hääletamisel oli erinevaid vaatenurki.

Loe edasi...

RAKVERE-RAPLA-NARVA KLUBIDE VAHELINE VÕISTLUS

RAKVERE-RAPLA-NARVA KLUBIDE VAHELINE VÕISTLUS

Reedel 27. novembril toimus Rakvere Bowlingus ööturniir (vol 11), kus võistlesid omavahel Rakvere, Rapla ja Narva bowlingu klubid. Mõõtu võeti individuaalselt ja võistkondlikult, mängiti 12 sarja 9 Pin No-Tap Bowlingut (ehk 9 = X). Võitjaks tuli Narva klubi 15700 punktiga, edestades kohalikku Rakvere võistkonda vaid 112 punktiga. Viimasele sarjale läks eduseisus Rakvere, kuigi edu oli vaid 37 punkti.

Loe edasi...

GoBowl Rapla Openi võitis Raul Beekmann

GoBowl Rapla Openi võitis Raul Beekmann

Hooaja suurima auhinnafondiga võistlus GoBowl Rapla Open 2020, mille eelvoorud vältasid mitu nädalat, lõppes sellel pühapäeval. Sooritusi tuli kokku ligi paarsada ja erinevaid osalejaid koguni 84, mis on vägagi positiivne.

Loe edasi...

Seenioride MV 2020

Seenioride MV 2020

Kuigi just äsja sai lisatud võistluskalendrisse Eesti Seenioride Meistrivõistlused 2020, siis kahjuks peame kohe ka teatama, et oleme võistluse edasi lükanud jaanuarisse. Võistluse info on siiski kättesaadav kodulehelt:

Loe edasi...

Juhised

Aabits

Saalid

Kus saab Eestis bowlingut mängida?

Nimekiri

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee

© 2017 Eesti Veeremängude Liidu bowlingusektsiooni ametlik infoallikas