Bowlingukursused igale tasemele!

EVML-i ja Soome ühe tuntuma bowlingukoolitaja Petri Römark-i koostööna alustatakse bowlingukursustega, mis eestlaste piisava huvi korral muutuvad regulaarseteks.

Kursused on mõeldud igasuguse tasemega mängijatele- alustades päris algajast kuni Eesti mõistes proffideni välja.

Kursused on ühepäevased, kestusega ca 3 tundi

Treeneriks on endine Soome koondise treener Petri Römark. Petri omab Soome Bowlinguliidu 2.kategooria ehk PRO-kategooria treenerilitsentsi. Tunnistatud 2010-ndal aastal Soome parimaks bowlingujuhendajaks. Petri on juhendanud nii noori kui seeniore, nii algajaid kui edasijõudnud mängijaid.

Kursuste käigus selgitatakse individuaalselt välja iga mängija vajadused ja kitsaskohad. Kursuse lõpuks antakse igale osalejale personaalsed treeningülesanded, mille kallal töötada. Ca 2 kuu pärast on planeeritud järgmine treeningtsükkel ja siis selgitatakse igaühe edusammud ja vajakajäämised, korrigeeritakse viset ja seatakse uued ülesanded.

Kursuste toimumisajad ja hinnad:

Laupäev, 11 märts 2017 kell 9:00 Al Mare Bowling Tallinnas (40 € + rajamaks 9€/tund ehk juhul kui rajal on 2 mängijat, siis jaguneb rajamaks kahele), registreerimine See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Tel 58236065 (Gabriel)

Pühapäev, 12 märts 2017 kell 9:00 Al Mare Bowling Tallinnas (40 € + rajamaks 9€/tund ehk juhul kui rajal on 2 mängijat, siis jaguneb rajamaks kahele), registreerimine See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Tel 58236065 (Gabriel)

Esmaspäev, 13 märts 2017 kell 19:00 Perona Bowling Pärnus (40 € + rajamaks 9€/tund ehk juhul kui rajal on 2 mängijat, siis jaguneb rajamaks kahele), registreerimine See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Tel 56464208 (Raivo)

Vii enda oskused uuele tasemele ja alusta väljaõppega võimalikult kvaliteetselt !

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee