Põlva Kevade võitjad selgunud

Väga põnev hooaja viies reitinguvõistlus Põlva Kevad tõi EVML 300 klubisse ühe nime juurde. Eelvooru viimasel vahetusel suutis Marek Tammsoo (Baltic Bowling) visata kohe esimeses sarjas ideaalse tulemuse 300 (video youtubes) ning juba kolmandal sarjal oli mees uuesti seda üritamas visates ära 10 straiki, kuid 11. vise läks, arvatavasti suurest närvipingest, siiski pisut loodetust teisiti ning sarja lõpptulemuseks haruldane 281 punkti. Sellest hoolimata võttis Marek Tammsoo eelvoorude liidrikoha endale (keskmine 238,20). 

Meeste vahevooru valitses üsna kindlalt Jaare Pentus (Baltic Bowling) visates seal keskmiseks 212,0.

Ka meeste finaalringi valitses üsna kindlalt Jaare Pentus, kuid väga tugevat konurentsi pakkus ka Marek Tammsoo, kel oli enne viimast sarja veel võimalus Jaarele "kandadele" astuda. Jaare aga näitas kindlat närvi visates viimases sarjas 278 punkti ning võttes sellega ka kogu turniiri võidu. Marek Tammsoo mängis aga viimase sarja Udo Sulp (Forselius) vastu, kes võttis selles matsis võidu ning tõusis hoopis ise teisele kohale jättes Marek'u sedapuhku kolmandaks.

Ka naiste finaal oli äärmiselt põnev, sest Kairika Kluust (Forselius) ja Raili Vaarpuu (Baltic Bowling) suutsid mänge mängida sedavõrd tasavägiselt, et enne viimast sarja olid naised viigis. Olukorra tegi veelgi põnevaks asjaolu, et viimase matsi mängisid naised üksteise vastu. Võidu noppis sel korral Kairika Kluust tulles sellega ka kogu turniiri võitjaks. Raili Vaarpuu saavutas teise koha ning kolmandaks tuli Sille Männiste (Baltic Bowling).

Võistluse kõik tulemused on leitavad siit.
Finaalpäeva live ülekanded on järelvaadetavad Youtube kanalil Gabriel Bowling.

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee