EMV2021 banner

EYLT ajaloo esimesed võitjad on selgunud

Viimasel nädalavahetusel toimus esmakordselt ajaloos ETBF võistlus uudsel tehnoloogial. Kasutati TenPinCam süsteemi, kus mängijad saavad oma sarjad teha koduriigi saalis, kuid ometigi võistelda teise riigi vastaste vastu. Seda sorti turniiri niiöelda "katsejänesteks" olid noored kaheksast eri riigist.

Meie oma team sai veel viimastel päevadel muudatuse tüdrukute osas ning seega olid meilt võistlemas:
Kaisa-Ly Lee (Baltic Bowling)
Mia Maria Marinescu (Baltic Bowling)
Siim Henrik Saar (Forselius Bowling)
Oskar Vares (Forselius Bowling)

Kuna meie tüdrukud on veel väga, väga noored, siis nende peamine eesmärk oli kogemuspagasi kasvatamine ning see eesmärk sai kindlasti täidetud. Päev enne võistlust ametlikul treeningsessioonil (kus ka mängiti teise riigi vastaste vastu) suutsid tüdrukud enesekindlalt oma tasemel head mängu näidata. Võistluspäeval aga sai võistluspinge neist võitu ning tulemused polnud ootuspärased. Aga nagu juba öeldud, siis meie tüdrukud olid vastaste suhtes palju nooremad ning neil on veel palju aastaid aega oma taset noorte klassis näidata. Tublid olid mõlemad tüdrukud juba seepärast, et julgesid antud võistlusele tulla.

Poiste osas olid meil suuremad ootused... eriti veel põhjusel, et treeningsessioonil suudeti oma vastaseid ka võita ning võistluspäeva eelsoojendusel näidati ka keskmisi üle 200 punkti (Siim koguni 230 keskmist soojenduse neljal sarjal).
Kohe poiste võistlesmatside algul aga tekkisid TenPinCam serverites ülekoormused ja seetõttu tehnilise apsaka pärast ka viivitus üle poole tunni. Kas just see oli põhjuseks või miskit muud, aga mõlema poisi avamängi tuli 180 punkti juures ning polnud ootuspärane. Teise sarjaga said mõlemad ennast uuesti käima, kuid ei aidanud Siim'u 220 sari Šotlase 244 vastu uuesti mängu saada ega ka Oskari 240 sari ka meil palju võistlemas käinud lätlase Artemy Hudiakovi 251 sarja vastu.
Seega lõppes mõie poiste mäng esimeses matsis.

Poiste turniiri võitiski lõpuks kogu päeva väga häid tulemusi näidanud (keskmine 236,4) Artemy Hudiakov lätist. Teisele kohale tuli Maxime Dubis prantsusmaalt.

Tüdrukute turniiri võitis ülikindlalt inglanna Isabel Allen. Kogu turniiri keskmiseks suutis Isabel visata hämmastava 243 punktise keskmise.

ArtemyHudioakovEYLT2021IsabelAllenEYLT2021


Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee