SEENIORID SELGITASID VÄLJA EESTI MEISTRID

Eesti Meistrivõistlused seenioridele peeti sel aastal Rakveres. Võistlust ootasid kindlasti paljud, sest eelmisel aastal võistlus tühistati seoses Covid-19 levikuga ning piirangutega.

244342444 919087105632513 5814116396466308509 nRajaolud olid kindlasti keerulised ning peale keerulisi olusid jõudsid eelvoorust edasi finaali Ivari Lige (Viljandi BC), Udo Sulp (Forselius Bowling), Helev Gross, Jaanus Jaanimägi (Habbybowling), Väino Tomingas (Team SBB) ja Arvo Viiderfeld (Team SBB). Naiste seas pääses finaali 4 mängijat: Riina Lõhmus (Hobbybowling), Riina Veiram (Forselius Bowling), Ruth Grünthal (RBC) ja Eha Neito (Rakvere Bowling).

Meeste võistluses käis tihe võitlus viimase mänguni, kus 20 punktiga Ivari Lige ees tuli võitjaks suure kogemustepagasiga Udo Sulp. Kolmanda koha saavutas Arvo Viiderfeld.

Naiste hulgas tuli Eesti meistriks Riina Lõhmus, kelle finaalvõistluse keskmine oli 166,33. Teise koha saavutas Eha Neito ning kolmanda koha Ruth Grünthal.