2023 Eesti seenioride meistrid!

2023 aasta seenioride Eesti meistriteks on Raul Beekmann ja Eili Lubja!

Võistlus toimus Tallinnas AMB bowlingusaalis ning kokku oli osalejaid meestel 20 ning naistel 5.
Üldised tulemused olid pigem väga viisakalt kõrged, mis kindlasti oli tingitud ka võrdlemisi lihtsast õlitusprofiilist. Eelvoorudest parimatena läksid edasi Raul Beekmann (keskmine 214,20) ja Sigrid Reiman (keskmine 188,20). Aga kuna eelvooru punktid finaali edasi ei kandunud, siis finaaliks olid taas kõik võrdses seisus. Meeste finaali pääses 6 mängijat ning naistel 4. Mängud toimusid round-robin süsteemis ning kujunes huvitavaks mõõduvõtuks kuni lõpuni, sest võitjad selgusid viimase ruuduga nii meeste kui naiste arvestuses. Nii meeste kui naiste arvestuses oli hilisematel võitjatel vaja viimases ruudus vähemalt XX vaja visata, millega nad ka hakkama said.

Meeste arvestuses tuli esikohale Raul Beekmann (Baltic Bowling), kes ühtegi kaotust ei saanud, kuid võitude vahele tuli ka üks viik. Teisele kohale tuli Jaare Pentus (Balti Bowling) ja kolmandale kohale Marek Tammsoo (Balti Bowling).

Naiste arvestuses tuli esikohale Eili Lubja (Forselius Bowling). Kuigi võit selgus viimase ruuduga, siis Eili vääris igati seda võitu, sest suutis kõik omavahelised mängud võita. Teisele kohale tuli Sigrid Reiman (Baltic Bowling) ning kolmandale kohale tuli Riina Lõhmus (Hobbybowling).

Mõningaid pilte võistluse autasustamisest leiab Eesti bowling facebooki lehelt.
LIVE ülekannet saab järgi vaadata Tarmo Bowling youtube kanalilt.
Võistluste tulemused leitavad võistluse kodulehelt.

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee