OKOK Shootout meistrid on Kert Truus ja Raili Vaarpuu

2022-2023 hooaja kolmandal reitinguvõistlusel kohtuti Pärnus OKOK vaba aja keskuses, mis oli ühtlasi ka esimene reitinguvõistlus uues ja hubases OKOK vabaajakeskuses. Eelvoorude osalus oli rohkem kui üllatavalt kesine, kõigest 35 meest ja 11 naist. Korraldajatel oligi korraks juba põnev, et kas naiste finaalikohad täituvad... :( .. Siinkohal ootame julget ja ausat tagasisidet mängijatelt.

5. märtsil peetud finaalides mängiti populaarsust koguvat shootout formaati. Finaalpäev oli hommikust saati sõnaotseses mõttes terade eraldamine sõkaldest.

Antud süsteem andis hea võimaluse mõnel "üllatajal" etteotsa mängida, kuid sellel korral panid osavamad mängijad enda paremuse ikkagi maksma. Kuna finaalringid edeneseid kahemänguliste blokkide kaupa, siis ühtegi nõrka mängu lubada ei saanud.

Eriti osavalt kasutas seda võimalust Ülari Lees, kes mitmest ringist kõigest mõnepunktise eduga järgmisesse ringi pääses. Ülari strateegia rauges, kui hommiku esimesest ringist alates mänginud Siim Henrik Saar Ülari jäetud võimaluse ära kasutas. Ülarile tubli kolmas koht. Meeste superfinaalis pani Eesti kindel esinumber Kert Truus noormängija vastu trumbid maksma ja noppis kindla võidu.

Naiste võidu sai tasavägises finaalis Raili Vaarpuu, teise koha võitis Moonika Tamson ja kolmanda koha võitja Riina Lõhmus.

Autasustati ka parimat B-naismängijat Hannele Hagenit. Parima naisjuuniori tiitel kuulub Isabella Eigole.

Parim C-meesmängija Rene Lõiveke, parim B-meesmängija Siim Henrik Saar ja parim meesjuunior Karl Martin Veiderpass.

Võistluse tulemused

 

OKOKis kohtume Pärnu meistrivõistlustel aprilli lõpus! Korraldusmeeskond tänab osalejaid ja soovib ikka headust!

Logo

Bowling

  • Eesti Veeremängude Liit MTÜ
  • Mõtuse tn. 36
  • Tallinn 12620
  • bowling@evml.ee