Laadin…

KÄTTE ON JÕUDNUD AEG SELGITADA VÄLJA 2021. AASTA EESTI MEISTRID

Eesti bowlingu kõige tähtsam üritus – Eesti Meistrivõistlused – tuleb taas, sedapuhku 9.-12. septembrini AMB Akadeemia bowlingus Tallinnas. Vaatamata EVML juhatuse ponnistustele leida võistluste toimumiseks alternatiivseid toimumiskohti, on kõige ladusam ja turvalisem suursündmus pidada hetkel kõige suuremas ja avaramas bowlingusaalis.

Reglement on avaldatud ning online-registreerimine läheb lahti 19. juulist. Eelistatud on online registreering, kuid võtame vastu ka e-postile regimine@evml.ee laekunud registreeringud.

Sel aastal pöördume tagasi varasemalt tuttava reglemendi juurde, kuid on ka mõningaid uuendusi:

  1. Eelvoorudes saab oma osavust näidata taaskord kahel õliprofiil (pikk ja lühike);
  2. Mõlemal õliprofiilil mängitakse viis sarja ning edasipääsejad otsustakse 10 mängu kogusumma põhjal;
  3. Selgitatakse välja meistrid ka paaride ja võistkondade arvestuses;
  4. Sarnaselt 2020. aastale reitinguvõistluste vähesuse tõttu keegi otse vahevoorudesse ei pääse;
  5. Finaalipäeva mängud mängitakse ameerika mänguviisis ja kasutatakse duaalset õlitust, ühel rajal pikk (A) ning teisel lühike (B) õliprofiil.

Vaadake üle oma Eesti Meistrivõistluste kodulehe kasutaja andmed ja korrastage need!

Pidupäeval järgime tähelepanelikumalt, et võistlusriietus oleks korrektne! Kes soovib näha näiteid, milline on korrektne võistlusriietus, võib seda pikemalt lugeda varasemast artiklist. Kuna võistlus toimub juba uue hooaja sees, siis järgime ka seda, et pallidel poleks üleliigseid tasakaaluauke ning selle kohta saab lugeda sellelt artiklilt.

Lisa kommentaar